سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سرمایه گذاران خارجی حاضر به سرمایه گذاری از صفر تا صد در استان کردستان هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سرمایه گذاران خارجی حاضر به سرمایه گذاری از صفر تا صد در استان کردستان هستند

سرمایه گذاران خارجی حاضر به سرمایه گذاری از صفر تا صد در استان کردستان هستند


نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی خبرداد:

سرمایه گذاران خارجی حاضر به سرمایه گذاری از صفر تا صد در استان کردستان هستند

سید مهدی فرشادان در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران افزود: برنامه برای سرمایه گذاری آلمانی ها ابتدا در شهرستان دیواندره بعد از ان در شهرستان کامیاران است.
وی موثرترین راه برون رفت از معضل بیکاری در استان را تسهیل سرمایه گذاری دانست و گفت: جذب سرمایه گذاری بومی و غیر بومی در استان باید مانند وظیفه برای تمام مسوولان استانی و شهرستانی درآید.
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در ادامه به معضل بیکاری در کشور اشاره کرد و افزود: این مساله بیش از هر استان دیگری دامن گیر استان کردستان است که حل آن جز با همکاری، همدلی و همراهی تمامی مسوولان نظام و حمایت از اقدامات دولت تدبیر و امید در این راستا امکانپذیر نیست.
فرشادان با اشاره به همدلی و هم صدایی نمایندگان استان اظهار کرد: این اتحاد و یک صدا بودن نوید آینده ای روشن برای استان دارد و تمامی نمایندگان استان کردستان از مسوولان در حوزه استانی و شهرستانی تقاضا دارند با این اتحاد و یک صدایی نمایندگان همراه شوند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر زمینه را برای رشد و توسعه هرچه بیشتر استان فراهم کنیم.
به گفته او تمام اقدامات انجام گرفته تا به امروز در راستای حل مشکلات مردم در استان لازم بوده اما کافی نیست و باید تا زمانی که تمامی مردم استان در رفاه باشند مسوولان بدون خستگی و با تلاش شبانه روزی به خدمت صادقانه به مردم و نظام ادامه دهند.
وی در پایان با اشاره به در اولویت بودن خواست ها و رضایتمندی مردم از مسوولان بیان کرد: هرگونه تخلف از مسوولان و عدم خدمت صادقانه از آنها پذیرفتنی نیست.
کامیاران در 65 کیلومتری سنندج واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :