رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سال نو با همتی نو از سوی مسئولان - نمایش محتوای خبر

 

 

سال نو با همتی نو از سوی مسئولان

امام جمعه سقز:

سال نو با همتی نو از سوی مسئولان

به گزارش واحد خبر سنندج، ماموستا عبدالرحمن حسین‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر با تبریک سال نو، اظهار داشت: دگرگونی طبیعت و آغاز سالی جدید همه نشان از این دارد که انسان پس از مرگ به فرمان الهی زنده خواهد شد.

وی با بیان اینکه انسان مسلمان باید در دعای هنگام تحویل سال از خداوند، پیروزی اسلام بر کفر، سالی توام با موفقیت و رستگاری انسان‌های مسلمان را از ایزد منان خواستار شود.

حسین‌زاده ادامه داد: باید هر کسی نسبت به اعمالی که انجام داده فکر کند و آن کارهایی که خوب بوده را ادامه دهد و اگر کاری هم که مثبت نبوده را ترک و در راه راست و الهی حرکت کند.

امام جمعه سقز از مسئولین هم خواست در سال جدید با تمام توان و بهره‌گیری از دستاوردهای خوب در راستای ایجاد خدمات به مردم به ویژه در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان اقدام کنند.وی با اشاره به آمار بالای بیکاری جوانان، گفت: مسئولان باید در سال جدید توان خود را در راستای توسعه بیشتر استان و شهرستان سقز و نیز اشتغال جوانان به کار بگیرند.

امام جمعه سقز همراهی مردم با مسئولان را موجب تقویت وحدت و کمک به عمران و آبادانی کشور دانست و در سال جدید بر ادامه این حرکت سازنده تاکید کرد.