جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

سالهای استقامت و پایداری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

سالهای استقامت و پایداری

سالهای استقامت و پایداری


در برنامه گفتمان؛

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

امیر سرتیپ هاشمی مشاور نظامی فرماندهی کل قوا و از همرزمان شهید صیاد شیرازی شامگاه یک شنبه پس از دیدار و گفت و گو با امان اللهی مدیر کل مرکز در برنامه گفتمان حضور یافت و به ذکر و خاطره جانفشانی ها، ایثار و مقاومت دلیرمردان جان برکف هشت سال جنگ تحمیلی پرداخت.

امیر سرتیپ هاشمی مشاور نظامی فرماندهی کل قوا در این برنامه بر آمادگی و توانایی وضعیت نظامی، دفاعی و مقاومتی نیروهای نظامی کشورمان تاکید کرد و گفت بیش از هر زمان دیگری نیروهای نظامی ما و همچنین مردم ولایت مدار ما آمادگی هر گونه مقابله با تهدیدات دشمنان را دارند.

برنامه گفتمان بصورت ویژه دیشب با حضور امیر سرتیپ هاشمی مشاور نظامی فرماندهی کل قوا از سیمای مرکز کردستان تهیه و پخش شد. لازم به ذکر است برنامه گفتمان به تهیه کنندگی حسین جلالی شنبه ها ساعت 23  به صورت زنده پخش می شود. . این برنامه در ساختار مناظره ای است و میهمانان موافق و مخالف موضوع در برنامه حضور می یابند موضوعهای برنامه گفتمان عمدتاً درباره توسعه استان از جنبه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است با توجه به سند توسعه استان کردستان که نقشه راه توسعه در جنبه های مختلف اقتصادی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می باشد این برنامه با دعوت از کارشناسان و مسئولین مربوط به هر حوزه درصدد تبیین و بسط این سند جهت ارائه راهکارهای عملی به فعالین هر حوزه می باشد. از جمله آیتمهای این برنامه گزارش و نریشن است.

آدرس کوتاه :