جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

زورخانه مسجد ثانی و مرکز تصمیم‌گیری برای انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

زورخانه مسجد ثانی و مرکز تصمیم‌گیری برای انقلاب اسلامی است

زورخانه مسجد ثانی و مرکز تصمیم‌گیری برای انقلاب اسلامی است


جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس در امور بسیج:

زورخانه مسجد ثانی و مرکز تصمیم‌گیری برای انقلاب اسلامی است

رمضان بهزادی در مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان عرصه ورزش پهلوانی که در زورخانه پهلوان نادر سنندج برگزار شد، اظهار داشت: حکومت نبوی و انقلاب اسلامی ایران و همه انتصابات اسلامی همگی مرکزشان مسجد بوده است.

به گفته وی، زورخانه مسجد ثانی و مرکز تصمیم‌گیری برای انقلاب اسلامی است و باید از اینجا برنامه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی یک حکومت اسلامی پایه‌ریزی شود.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج افزود: این مراسم به مناسبت 17 شوال روز ایستادگی امام علی(ع) در جنگ خندق و پیروزی بر کفر است و پیامبر اسلام در این باره می‌گوید، از عبادت جن و انس بالاتر است.

بهزادی اظهار داشت: ما باید از جنگ خندق و جنگ احزاب درس بگیریم و آن را در زندگی و در حکومت اسلامی بکار ببریم.

 

وی افزود: اولین درسی که از این حادثه عظیم می‌توان گرفت، ولایتمداری مردم مدینه است، چراکه زمانی که کفار  مدینه حمله کردند، از پیامبر اسلام اطاعت محض کردند.

به گفته جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج، ما نیز در شرایط بحرانی کشورمان باید از رهبر بزرگ ایران اطاعت محض کرده و تهدیدهای دشمنان ایران را به فرصت تبدیل کنیم.

بهزادی تصریح کرد: دومین درسی که از نبرد امام علی، پهلوان بزرگ اسلام می‌توانیم بیاموزیم، استکبارستیزی است.

به گفته وی، مردم ایران باید این درس بزرگ را همیشه سرلوحه خود قرار دهند، چراکه شهیدانی این مرز و بوم استکبار ستیز بودند  و امروز عده‌ایی ساز مخالف سرمی‌دهند و خون این شهیدان را ناخواسته بی ارزش می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس  در امور بسیج افزود: در بحث برجام اگر مصلحت نظام را در نظر بگیریم و وحدت ملی را بر منافع شخصی و جناحی  ترجیح دهیم در همه عرصه‌ها پیشرفت خواهیم کرد.

در پایان این مراسم از نبی کردی، ارشید ناصری، یحیی صمدی‌، جمال مفاخری، افشین خوشگوار، سید صالح سیدالشهدایی، نشمیل شافعیان، سمیرا علی رمایی، یاسین شریعتی، جمیل لطف‌الله نسبی، فاروق فیروزمندی، سرپر ساعدی، نشمین فتاحی، سمیه برسان، فرهاد شیری، مرتضی حق بیان و پژمان سکونتی که از فعالان، پیشکسوتان و مربیان فعال در عرصه ورزش پهلوانی هستند با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :