جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

زانیاری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

زانیاری

زانیاری


 

رهبر معظم انقلاب (مدظلله العالی) در دیدار جمعی از مردم قم با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری تصریح کردند: آن کسانی که راجع به انتخابات توصیه هایی میکنند، حواسشان باشد به دشمن کمک نکنند، دائما نگویند انتخابات باید آزاد باشد، از اول انقلاب ۳۴ انتخابات داشتیم، کدامش آزاد نبوده است؟

رهبرانقلاب در این دیدار تاکید کردند: یکی از نقشه های دشمن برای جلوگیری از انتخابات پرشور این است که در ایام انتخابات سر مردم را به ماجرای سیاسی، اقتصادی یا امنیتی گرم کنند، اما ملت ایران هوشمندتر از این است که از دشمن فریب بخورد.

رهبر انقلاب تاکید کردند: کسانی که وارد عرصه انتخابات می شوند، باید بتوانند بار مسئولیت را بکشند، صلاحیتهای مورد نظر شورای نگهبان را در خود ملاحظه کنند و باید بخواهند که قانون اساسی را اجرا کنند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شدند: همه دنیای استکبار دست به دست هم گذاشتند تا با تحریم، ملت ایران را به ستوه بیاورند و محاسبات مسئولان عوض شود اما نتیجه این شده که ملت ایران هر روز گرایشش به مبانی اسلام و ایستادگی بیشتر می شود.

برنامه زانیاری به مناسبت یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به تعداد 25 برنامه 30 دقیقه ای در سیمای مرکز کردستان تولید و پخش خواهد شد.

این برنامه سعی دارد به تبیین و شناخت مردم از مسائل روز همچون مردم سالاری، خودباوری و مشارکت عمومی در همه عرصه های زندگی بپردازد و مسئله انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از که از مسائل مهم و تاثیرگذار مملکت اسلامی بشمار می رود بصورت واضح و روشن بررسی شود.

 

 

عوامل برنامه:

تهیه کننده و کارگردان: فواد منصوری

تصویربرداران: ارسلان بهمنی، کیوان نجفی، فواد فارابی

دستیار تهیه: شکوه کامرانی همت

دستیار صدا و تصویر: رضا صادقی، فاتح صلاحی

مجریان: فرید آریانژاد – فرید اردلان – رامیار روحی - مهرداد یوسفی

نویسنده: مهرداد یوسفی