سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ریگای سه ر به رزی(عنوان سال) - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

ریگای سه ر به رزی(عنوان سال)

ریگای سه ر به رزی(عنوان سال)


Loading the player...
ریگای سه ر به رزی(عنوان سال)

ضرورت افزایش آگاهی های عمومی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در خصوص شعار سال،شبکه استانی کردستان را برآن میدارد که برنامه هایی در این راستا تهیه و پخش نماید و برنامه ریگای سه ر به رزی (عنوان سسال) نمونه بارزی از این نوع است.

شناسایی ظرفیت ها و قابلیت ها، در خصوص عملیاتی نمودن شعار سال، تلاش در جهت یافتن راهکار هایی برای استفاده بهینه از امکانات موجود و ارتقای اگاهی های سیاسی مردم  در جهت ایفای نقش اجتماعی و سیاسیشان در جامعه از اهداف مهم این برنامه می باشد.

در برنامه (ریگای سه ر به رزی) با توجه به محور موضوعی که انتخاب شده ، مطالبی توسط گوینده مطرح ، و از مخاطبان هم خواسته می شود تا سؤالات و دیدگاههای خود را درباره آن از طریق پیام تلفنی در میان بگذارند. در ادامه یکی از کارشناسان متخصص امر با حضور در استودیو به تبیین و تحلیل موضوع می پردازد. برای مشارکت بیشتر و بهتر شنوندگان گزارشهایی نیز از قبل با مراجعه به افرادی که به نحوی با موضوع تعیین شده سروکار دارند تهیه شده که در خلال برنامه پخش می شود. ضمنا با توجه به روند مباحث چنانچه لازم شود ،  به صورت موردی با کارشناسان دیگر یا مسئولان دست اندر کار نیز ارتباط تلفنی برقرار و از آنان خواسته می شود که توضیح دهند.

تاریخ تولید: 95/01/01

تهیه کننده: ارسلان سودمند

گوینده و نویسنده: ارسلان سودمند

صدا بردار: ندا سودمند

گزارشگر: شاهو رشیدی