جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است


رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد بیان کرد::

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است

ماموستا سید احمد سجادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد افزود: توهین به انبیاء الهی و علمای دین، شراب خواری، زنا و عمل نکردن به دستورات قرآنی از مهمترین آسیب های اعتقادی است که در جامعه امروزی روبه گسترش است.
وی ادامه داد: گسترش آسیب های اعتقادی باعث ایجاد و افزایش آسیب های اجتماعی نظیر جرم و جنایت، فحشا و منکرات، سرقت، اعتیاد و طلاق در بین زوجین می شود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد گرایش به قرآن و عمل به دستورات آن را وسیله نجات انسان در دنیا و قیامت دانست و اظهار کرد: طبق فرموده خداوند متعال و پیامبر (ص) با قرآن زندگی کردن، با قرآن از دنیا رفتن و با قرآن زنده شدن باعث رستگاری و نجات انسان در دنیا و قیامت می شود.
وی اضافه کرد: توجه به دستورات قرآن کریم و عمل به آن باعث کاهش آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی در جامعه می شود و آرامش روحی و روانی در بین افراد آن جامعه ایجاد می کند.
وی گفت: خوشبختانه شهرستان سروآباد در بحث آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی یکی از شهرستان های پاک در استان کردستان است که این مهم بیانگر تدین و فرهنگ بالای مردم این شهرستان است.
ماموستا سجادی شناسایی آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی در جامعه را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: مسئولان شهرستانی باید در راستای حفظ فرهنگ غنی منطقه و جلوگیری از ورود فرقه های انحرافی همت و تلاش کنند و اجازه ندهند اعتقادات دینی مردم منطقه فاسد شود.
وی در ادامه با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران گفت: این گونه اقدامات تروریستی ضد بشریت و کاملا محکوم است و نقشه دشمنان اسلام و انقلاب برای برهم زدن امنیت و آرامش کشور است.
وی افزود: این حادثه تروریستی حادثه ای تلخ و ناگوار برای ملت روزه دار ایران اسلامی بود که از جانب دشمنان برای تفرقه و اختلاف در بین برادران اهل سنت و اهل تشییع صورت گرفت، اما به یقین بدانند که همه قومیت ها و مذاهب در ایران متحد و یکپارچه هستند و این گونه اقدامات تروریستی که شبیه ترقه بازی است، نمی تواند تاثیر منفی در وحدت و اتحاد این ملت ایجاد کند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :