جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است - نمایش محتوای خبر

 

 

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد بیان کرد::

ریشه کن کردن آسیب های اعتقادی یک ضرورت است

ماموستا سید احمد سجادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد افزود: توهین به انبیاء الهی و علمای دین، شراب خواری، زنا و عمل نکردن به دستورات قرآنی از مهمترین آسیب های اعتقادی است که در جامعه امروزی روبه گسترش است.
وی ادامه داد: گسترش آسیب های اعتقادی باعث ایجاد و افزایش آسیب های اجتماعی نظیر جرم و جنایت، فحشا و منکرات، سرقت، اعتیاد و طلاق در بین زوجین می شود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد گرایش به قرآن و عمل به دستورات آن را وسیله نجات انسان در دنیا و قیامت دانست و اظهار کرد: طبق فرموده خداوند متعال و پیامبر (ص) با قرآن زندگی کردن، با قرآن از دنیا رفتن و با قرآن زنده شدن باعث رستگاری و نجات انسان در دنیا و قیامت می شود.
وی اضافه کرد: توجه به دستورات قرآن کریم و عمل به آن باعث کاهش آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی در جامعه می شود و آرامش روحی و روانی در بین افراد آن جامعه ایجاد می کند.
وی گفت: خوشبختانه شهرستان سروآباد در بحث آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی یکی از شهرستان های پاک در استان کردستان است که این مهم بیانگر تدین و فرهنگ بالای مردم این شهرستان است.
ماموستا سجادی شناسایی آسیب های اعتقادی و آسیب های اجتماعی در جامعه را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: مسئولان شهرستانی باید در راستای حفظ فرهنگ غنی منطقه و جلوگیری از ورود فرقه های انحرافی همت و تلاش کنند و اجازه ندهند اعتقادات دینی مردم منطقه فاسد شود.
وی در ادامه با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران گفت: این گونه اقدامات تروریستی ضد بشریت و کاملا محکوم است و نقشه دشمنان اسلام و انقلاب برای برهم زدن امنیت و آرامش کشور است.
وی افزود: این حادثه تروریستی حادثه ای تلخ و ناگوار برای ملت روزه دار ایران اسلامی بود که از جانب دشمنان برای تفرقه و اختلاف در بین برادران اهل سنت و اهل تشییع صورت گرفت، اما به یقین بدانند که همه قومیت ها و مذاهب در ایران متحد و یکپارچه هستند و این گونه اقدامات تروریستی که شبیه ترقه بازی است، نمی تواند تاثیر منفی در وحدت و اتحاد این ملت ایجاد کند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا