جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

رویکرد تخریبی به دستاوردهای دولت نا امیدی مردم را رقم می زند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رویکرد تخریبی به دستاوردهای دولت نا امیدی مردم را رقم می زند

رویکرد تخریبی به دستاوردهای دولت نا امیدی مردم را رقم می زند


سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان گفت:

رویکرد تخریبی به دستاوردهای دولت نا امیدی مردم را رقم می زند

عبدالرضا میقانی در نشست صمیمی و هم اندیشی با اصحاب رسانه های جمعی با بیان این مطلب افزود: ما همواره از انتقادات سازنده و منصفانه استقبال می کنیم  و رسانه ها باید با واقع بینی اقدامات دولت را به اطلاع مردم برسانند.

وی دولت را نماینده نظام در توسعه و رشد استان کردستان در تمامی بخش ها دانست و اضافه کرد: اینکه رسانه ها اقدامات و عملکرد دولت را با دید انصاف بنگرند و همزمان با بیان کاستی، نقاط قوت را نیز مورد توجه قرار دهند اقدام پسندیده و در جهت توسعه استان است.

میقانی انتقاد از دولت را با در نظر گرفتن کلیه جوانب و شرایط سازنده عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش در جهت تکمیل جاده سنندج به مریوان که از محل های گوناگون برای جذب اعتبار آن توسط مسئولین استان تلاش شده است نمونه ای از همت  و اراده دولت و نظام به توسعه این منطقه است.

سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان در ادامه سخنان خود  با اشاره به اینکه ما دست تمام رسانه های دلسوز نظام را برای توسعه کردستان به گرمی می فشاریم ادامه داد: اصحاب رسانه بازوان پرتوان و نیرومندی هستند که می توانند توسعه و پیشرفت استان را تسهیل و سرعت ببخشند.

عبدالرضا میقانی با اشاره به اینکه مطرح شدن مسایل و مشکلات کردستان از طریق رسانه ها و بخصوص رسانه های سراسری  می تواند در حل مشکلات یاری رسان باشد گفت: استاندار کردستان با درک این موضوع همواره علاقه مند که مسایل و نیازهای استان در سطح ملی مطرح شود تا نگاه و حساسیت مسئولان را متوجه خود کند.

وی تکرار نیازهای استان را همواره راهکاری مناسب برای جذب اعتبارات بیشتر استان ضروری ارزیابی کرد و گفت: بعد از سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به کردستان هنوز این استان از برکات آن سفر بهره مند می شود.

 میقانی در ادامه سخنان خود رسانه های استان را پایبند به اخلاق و منصف توصیف کرد و افزود: ما نیز به سهم خود قدردان نوع تعامل و همراهی رسانه ها هستیم و امیدواریم با رشد کمی و کیفی بوجود آمده در رسانه ها و امید آفرینی در جامعه روند توسعه استان سرعت بیشری بگیرد.

منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان

آدرس کوتاه :