رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

روژی سه رکه و تن (روز پیروزی) - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

روژی سه رکه و تن (روز پیروزی)

روژی سه رکه و تن (روز پیروزی)


 

فرازهايي از وصيت نامه امام خميني (ره) و ملت ما بلكه ملتهاي اسلامي و مستضعفان جهان مفتخرند به اينكه دشمنان آنان كه دشمنان خداي بزرگ و قرآن كريم و اسلام عزيزند، درندگاني هستند كه از هيچ جنايت و خيانتي براي مقاصد شوم جنايتكارانه خود دست نمي كشند وبراي رسيدن به رياست و مطامع پست خود دوست و دشمن را نمي شناسند. و درراس آنان امريكا اين تروريست بالذات دولتي است كه سرتاسر جهان را به آتش كشيده و هم پيمان او صهيونيست جهاني است كه براي رسيدن به مطامع خود جناياتي مرتكب مي شود كه قلمها از نوشتن و زبانها از گفتن آن شرم دارند؛ و خيال ابلهانه "اسرائيل بزرگ "! آنان را به هر جنايتي مي كشاند.

 

 

و ما و ملتهاي مظلوم دنيا مفتخريم كه رسانه هاي گروهي و دستگاههاي تبليغات جهاني ، ما و همه مظلومان جهان را به هر جنايت و خيانتي كه ابرقدرتهاي جنايتكار دستور مي دهند متهم مي كنند. كدام افتخار بالاتر و والاتراز اينكه امريكا با همه ادعاهايش و همه ساز و برگهاي جنگي اش و آنهمه دولتهاي سرسپرده اش و به دست داشتن ثروتهاي بي پايان ملتهاي مظلوم عقب افتاده و در دست داشتن تمام رسانه هاي گروهي ، در مقابل ملت غيور ايران و كشور حضرت بقيه الله - ارواحنا لمقدمه الفدا - آنچنان وامانده و رسوا شده است كه نمي داند به كه متوسل شود! و رو به هر كس مي كند جواب رد مي شنود!و اين نيست جز به مددهاي غيبي حضرت باري تعالي - جلت عظمته - كه ملتها را بويژه ملت ايران اسلامي را بيدار نموده و از ظلمات ستمشاهي به نور اسلام هدايت نموده .

و آنچه لازم است تذكر دهم آن است كه وصيت سياسي - الهي اينجانب اختصاص به ملت عظيم الشان ايران ندارد، بلكه توصيه به جميع ملل اسلامي ومظلومان جهان از هر ملت و مذهب مي باشد.

از خداوند - عزوجل - عاجزانه خواهانم كه لحظه اي ما و ملت ما را به خود واگذار نكند و از عنايات غيبي خود به اين فرزندان اسلام و رزمندگان عزيزلحظه اي دريغ نفرمايد.

 

 

« ما يَستوِى الاَعمى و البَصيرُ و لا الظُّلُماتُ و النورُ و لا الظِّلُّ و لا الحَرُورُ و مايَستَوِى الاَحياءُ و لا الاَمواتُ...»: نابينا و بينا برابر نيستند، و نه تاريكى‏ها و نور، و نه سايه و هواى داغ، و زندگان و مردگان مساوى نيستند.( فاطر / 22 ـ 19)

 

 

ویژه برنامه 22 بهمن روژی سه رکه و تن (روز پیروزی) از شبکه استانی صدای مرکز کردستان

به مدت زمان 4 ساعت

 

 

قسمت های مختلف برنامه:

گفتار – موسیقی کردی و بی کلام – گزارش – بحث کارشناسی – گزارش از حوادث دوران پیروزی انقلاب – شعر پیروزی انقلاب از زبان شاعران کرد.