سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

روز قدس موجب هویت بخشیدن به مردم مظلوم فلسطین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

روز قدس موجب هویت بخشیدن به مردم مظلوم فلسطین شد

روز قدس موجب هویت بخشیدن به مردم مظلوم فلسطین شد


امام جمعه بیجار:

روز قدس موجب هویت بخشیدن به مردم مظلوم فلسطین شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای سنندج، حجت الاسلام علی مرادی ظهر دیروز در جمع راهپیمایی کنندگان روز قدس با قبولی طاعت و عبادات روزه داران و تبریک روز قدس ،اظهار داشت:راهپیمایی کنندگان امروز مدافعین مدافعین مظلوم فلسطین هستند.

،وی ضمن قدردانی از حضور پر شور مردم روزه دار با توجه به گرمای سوزان تابستان،گفت:مردم انقلاب سلامی با حضور پر شور خود در راهپیمایی امروز به ندای جاودانه حضرت امام خمینی (ره) که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید لبیک گفتند.

خطیب جمعه بیجار با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین تا قبل از انقلاب در خفا و بدون هویت زندگی می کردند،افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) موجب هویت بخشیدن به مردم مظلوم فلسطین شد

مرادی با اشاره به سخنان شهید فتحی شقاقی ،بیان داشت: مردم مظلوم فلسطین با پیروزی انقلاب اسلامی به این باور رسیدند که با صبر می توان بر اسرائیل و استکبار جهانی پیروز شد.

وی به تحقق وعده های امام راحل در خصوص سرنگونی استکبار اشاره کرد و اظهار داشت: ارمان های امام خمینی (ره) بعنوان یک هدف تحقق پذیر در سراسر جهان طنین اداز شده است.

امام جمعه بیجار با تاکید بر اینکه روز قدس روز اسلام و روز هویت ملت مظلوم فلسطین است بیان داشت: هر وعده ای امام راحل دادند محقق شد و ان شالله بزودی شاهد تحقق از بین رفتن اسرائیل نیز هستیم.

حجت اسلام مرادی به نامه امام عظیم الشان به گورباچف اشاره کرد و گفت: حکومت ماتریالیستی شوروری سابق با توجه به اینکه روی مادیات و روی گردانی از معنویات بنیان نهاده شده است محکوم به شکست است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب موجب خیزش و بیداری اسلامی در جهان شده است

مرادی خاطر نشان کرد: مردم جهان اسلام امروز به اسرائیل به عنوان یک غده سرطانی نگاه می کنند و این را به خوبی می دانند که حمایت آمریکا از هیمنه اسرائیل دیگرتاثیری  ندارد.

وی خطاب به مردم مظلوم فلسطین بیان داشت: همه استکبار جهانی بدانند طبق سنت لایتغیر الهی از بین رفتنی هستتند و ریشه آنها از زمین برچیده می شود.

خطیب جمعه بیجار با تاکید بر اینکه چشم امید فلسطینی ها به امت اسلامی و مردم غیرتمند ایران اسلامی دوخته شده است،عنوان کرد: جهان اسلام ظلم اینچنینی بر مردم مظلوم فلسطین را تحمل نخواهد کرد.

وی افرود: امروز مقام معظم رهبری به عنوان پرچمدار ارزش های دینی در عرصه بین المللی جهان اسلام را به سوی تشکیل امت واحده هدایت می کند

مرادی یادآور شد: اگر امروز شاهد این هستیم مردم مظلوم ترکیه از شعار خودشان عقب نشینی نخواهند کرد طبق پیام اسلام و قرآن ست و هر کس دین خدا را یاری کند خدا نیز آن را یاری می کند.

حجت الاسلام مرادی در پایان سخنان خود گفت:با تحقق پیام امام خمینی رحمت الله علیه شاهد پیروزی مردم فلسطین در آینده نزدیک خواهیم بود.

آدرس کوتاه :