سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رهبران داعش دست آموز استکبار جهانی می باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رهبران داعش دست آموز استکبار جهانی می باشند

رهبران داعش دست آموز استکبار جهانی می باشند


رییس مرکز بزرگ اسلامی سقز:

رهبران داعش دست آموز استکبار جهانی می باشند

به گزارش خرگزاری صدا و سیمای سنندج، ماموستا عابد نقیبی بعنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی روز قدس گفت: آخرین جمعه ماه مبار رمضان روز اعلام انزجار مسلمانان و امت واحده اسلامی از رژیم جعلی صهیونیست است که می تواند نوید بخش آزادی قدس شریف و فلسطین جهان اسلام و نابودی صهیونیست غاصب باشد.

نقیبی با عنوان اینکه شرکت در راهیپمایی روز قدس یک واجب عینی و لبیک گفتن به ندای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، اظهار داشت: در این روز مردم مسلمان جهان، به اسراییل جنایتکار اعلام می کنند که از جنایت و ظلم علیه قبله اول مسلمانان دست بردارد.

ماموستا نقیبی با بیان اینکه داعش به دست صهیونیسم و آمریکا ساخته شده است، افزود: داعش دارای رهبرانی رهبرانی مجهول الهویه است که مسلمانان نمی دانند از کجا پیدا شده اند و برخی از آنان دست آموز استکبار جهانی هستند.

وی با اشاره به اینکه امروزه داعش با الهام گیری و حمایت برخی از دولت های عربی و غربی به کشتار مسلمانان ادامه می دهد، عنوان کرد: برخی از دولت های عربی بنا به منافع خود در خصوص کشتار مسلمانان با آمریکا و اسرائیل متحد و پیمانی نامقدس بسته اند.

این مسئول با بیان اینکه داعش از مسلمانی بویی نبرده است، یادآور شد: اگر داعش ادعای مسلمانی دارد چرا از حق کودکان و زنان بی دفاع فلسطینی که سالهاست مورد ظلم و زور قرار می گیرند، اقدامی نمی کند.

ماموستا نقیبی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از رهبر معظم انقلاب بخاطر بیاناتشان در خصوص حرام دانستن اهانت به اهل سنت، توهین به مادران و همسران حضرت محمد (ص) و به ویژه حضرت عایشه مادر مسلمانان گفت: به رهبری حکیمانه امام خامنه ای (مدظله اعالی) که همواره حامی وحدت اسلامی مسلمانان، مردم کردستان و اهل سنت به خود می بالیم و به زندگی در چنین کشوری افتخار می کنیم.

رییس مرکز بزرگ اسلامی سقز در پایان سخنان خود اضافه کرد: دلیل اصلی اینکه دولت آل سعود حج را بر ایرانیان ممنوع کرده است اعلام برائت حاجیان از اسراییل و آمریکا در حرمین شریفین است.

قطعنامه راهپيمايي روز جهاني قدس امسال در تجمع مردم ولایتمدار شهرستان سقز در ميدان جمهوری قرائت شد.

آدرس کوتاه :