جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

رنگ باختن رویای نیل تا فرات زیر مشت گره کرده سنندجی‌ها - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

رنگ باختن رویای نیل تا فرات زیر مشت گره کرده سنندجی‌ها

Loading the player...

دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در جمع راهپیمایان سنندجی با قدردانی از حضور باشکوه مردم کردستان در راهپیمایی روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: لازم می‌دانم از مردم کردستان برای این حمایت و بیزاری ازظالم که نشانه وحدت و برادری و مودت و وحدت است، قدردانی کنم.

ماموستا فایق رستمی افزود: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هرسال، تجلی گاه اتحاد مسلمانان می‌شود.
وی با اشاره به اینکه استکباربا ایجاد تفرقه و نفاق درصدد ضربه زدن به اسلام است گفت: قدس مرکز اسلام وجایگاه وحی و مامن اتحاد مسلمانان است.
نماینده مردم کردستان درمجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به این فرموده امام راحل که "روزقدس روزاسلام است"، گفت: روزقدس روز تعیین سرنوشت مردم مظلوم فلسطین و روز حمایت از مظلومان عالم است.
ماموستا رستمی با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال روز جهانی قدس با سال‌های گذشته فرق دارد ادامه داد: این راهپیمایی به دلیل همزمانی با دسیسه‌های استکبار جهانی در انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف اهمیت زیادی دارد.
وی دین اسلام را دین اخوت و برادری و صلح و مهربانی دانست و گفت: تنها با اتحاد است که مسلمانان بر کفار و ظالمان پیروزمی شوند.
ماموستا رستمی همچنین انقلاب اسلامی را حامی مظلومان جهان دانست.
راهپیمایی یوم‌الله روزجهانی قدس باحضوراقشار مختلف از ساعت ۱۰ صبح امروز از میدان آزادی سنندج به سمت خیابان امام آغاز شد و راهپیمایان با سردادن شعارمرگ براستکبار، مرگ بر آمریکا، اسرائیل و انگلیس، مرگ بر آل سعود، جنایات رژیم کودک کش اسرائیل را محکوم کردند.
در پایان مراسم، قطعنامه روزجهانی قدس قرائت شد.