جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

رقابت‌های کاراته قهرمانی امید کشور در شهرستان مریوان پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رقابت‌های کاراته قهرمانی امید کشور در شهرستان مریوان پایان یافت

رقابت‌های کاراته قهرمانی امید کشور در شهرستان مریوان پایان یافت


با معرفی نفرات برتر

رقابت‌های کاراته رده سنی امید کشور انتخابی تیم ملی با حضور استان‌های سراسر ایران صبح امروز با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
در این مسابقات 370 کاراته کا از 26 استان سراسر کشور در بخش‌های کاتا و کومیته در سالن 12000 نفره شهر مریوان با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت‌ها در وزن 555- کیلوگرم رضا راتین از کهگیلویه و بویر احمد مقام اول را کسب کرد، ابوالفضل عابدی از مازندران دوم شد و سینا جلیلیان از کرمانشاه و آرمان علیزاده از البرز مشترکا عنوان سوم را کسب کردند.
در وزن 677- کیلوگرم آرش مرادی از تهران در جایگاه نخست قرار گرفت، علیرضا شیرصفت از فارس در جایگاه دوم قرار گرفت و مهران حیدری از کرمانشاه و فرهاد اسکندری از آذربایجان مشترکا سوم شدند.
 در وزن 755 – کیلوگرم الیاس محمدزاده از گیلان مقام اول را به خود اختصاص داد، علی اکبر دستجردی فراهانی از تهران جایگاه دوم را بدست آورد، محمدمهدی شکری از مرکزی و سید رضا خوشکلام از گیلان مشترکا عنوان سوم را از آن خود کردند.
همچنین میلاد غنی از خوزستان بر سکوی اول وزن 844- کیلوگرم ایستاد، امیرحسین درویش از تهران دوم شد و دانیال دست افکن از قزوین مقام سوم را بدست آورد.
در وزن 844+ کیلوگرم مهدی عاشوری از مازندران عنوان نخست را از آن خود کرد، علیرضا حسنی از آذربایجان غربی دوم شد، صالح اباذری از قزوین و ابوالفضل محسن زاده از گیلان مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
 در بخش کاتا امیرحسین آرامیده از مازندران سکوی نخست را فتح کرد، امیر یزدان تدین از تهران به مقام دوم دست یافت، جاوید بهمن جاه از فارس و عباس حیاتی فر از کرمان مشترکا مقام سوم را کسب کردند.
در نتیجه تیمی، مازندران با 3 طلا و 1 نقره بر سکوی نخست ایستاد، گیلان با 2 طلا و 2 برنز دوم شد و تهران با1 طلا و 33 نقره در جایگاه سوم قرار گرفت.
 گفتنی است، رقابت‌های کاراته رده سنی امید قهرمانی کشور به منظور انتخاب نفرات برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که تیرماه سال‌جاری در قزاقستان برگزار می‌شود، انجام شد.

 

آدرس کوتاه :