جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

رفع مشکلات معیشتی و ایجاد اشتغال از خواسته های مردم از دولت جدید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رفع مشکلات معیشتی و ایجاد اشتغال از خواسته های مردم از دولت جدید

رفع مشکلات معیشتی و ایجاد اشتغال از خواسته های مردم از دولت جدید


نماینده سنندج:

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با کردپرس؛ با تاکید بر انتخاب آگاهانه عنوان کرد: مردم باید با دقت و شناخت کافی مناظره نامزدهای انتخاباتی را پیگیری کنند تا با آگاهی کافی فرد اصلح را انتخاب کنند.

«سید مهدی فرشادان» ادامه داد: مردم استان کردستان در همه صحنه ها حضور داشته و دارند و با آگاهی و حضوری حداکثری در پای صندوق های اخذ رای داشته اند و این بار نیز در 29، اردیبهشت ماه نیز مشارکت حداکثری خواهند داشت و فرد اصلح را انتخاب می کنند.

وی با اشاره به انتظارات از رئیس جمهوری آینده عنوان کرد: باتوجه به مشکلات موجود بیکاری و اقتصادی که دامنگیر جامعه شده9 است لذا رئیس جمهوری باید برنامه های مدون و منسجمی را در راستای رفع مشکلات موجود داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم باید برنامه هایی که از سوی نامزدهای انتخاباتی در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و  ارائه می شود را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند و هر برنامه ای که به واقعیت نزدیک تر است را انتخاب کنند.

فرشادان اضافه کرد: رئیس جمهوری آینده کشور نیز باتوجه به مشکلات معیشتی و بیکاری که مردم ما با آن مواجه هستند باید مهمترین برنامه دولت جدید در حوزه اقتصادی باشد و مدیران اقتصادی قوی را در کابینه خود قرار دهد تا بتواند در حوزه اشتغال اقدام کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در حوزه نیروی انسانی ما دارای جوانان کارآمد و توانمند هستیم که تا کنون از این نیروها استفاده نشده است لذا باید در حوزه جوانان و اشتغال های جدید و استفاده از نخبگان دارای برنامه های منسجمی باشد.

این نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خروج کشور از رکودی که در حال حاضر بر کشور سایه انداخته است باید برنامه هایی را ارائه دهد تا در نهایت اقتصاد کشور به سمت شکوفایی پیش برود و به فرموده مقام معظم رهبری شرایط به شیوه ای فراهم شود که «نان بر سر سفره های مردم باشد»

 

آدرس کوتاه :