جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

رفع مشکلات سطح شهر در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رفع مشکلات سطح شهر در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گیرد

رفع مشکلات سطح شهر در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گیرد


فرمانده سپاه بیت‌المقدس گفت:

رفع مشکلات سطح شهر در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گیرد

سردار محمدحسین رجبی صبح امروز در بازدید از روند فعالیت‌های شهرداری سنندج، اظهار کرد: اقدامت و فعالیت‌های عمرانی، اجتماعی شهرداری سنندج در سال‌جاری موجب دلگرمی و امیدواری شهروندان شده است.

وی بر تداوم خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان تاکید کرد و افزود: شهرداری‌ها از جمله دستگاه‌های هستند که بیشترین ارتباط را با مردم دارند، بنابراین نفش بسزایی در جلب رضایتمندی مردم از مجموعه نظام دارند. رجبی از فعالیت‌های عمرانی، اجتماعی شهرداری سنندج در سال‌جاری تقدیر کرد و گفت: مردم سنندج شایسته بهترین و ارزنده‌ترین خدمات هستند.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات و معضلات در سطح شهر وجود دارد که شهرداری با رفع آن می‌تواند در ایجاد شور و نشاط و امیدواری در سطح شهر اقدام کند.

وی تاکید کرد: مدیران شهرداری در راستای رضایت‌مندی شهروندان باید ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با مردم داشته باشند و از نزدیک در جریان تمامی مشکلات و در خواسته‌های شهروندان باشند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس در پایان افزود: خدمات‌رسانی شایسته، رضایتمندی شهروندان و رفع مشکلات سطح شهر باید در اولویت برنامه شهرداری‌ها قرار گیرد و شهروندان نیز مشارکت لازم در راستای تحقق برنامه‌های این نهاد داشته باشند.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :