جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

رشد 6 برابر فروش بلیط در سینما بهمن سنندج/ برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رشد 6 برابر فروش بلیط در سینما بهمن سنندج/ برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در کردستان

رشد 6 برابر فروش بلیط در سینما بهمن سنندج/ برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در کردستان


رئیس حوزه هنری استان کردستان عنوان کرد

رشد 6 برابر فروش بلیط در سینما بهمن سنندج/ برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در کردستان

امین مرادی در آخرین جلسه شورای هماهنگی برگزاری هفته قرآن و عترت استان کردستان در سنندج با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان سال جهاد اقتصادی، اقدام و عمل از سوی مقام‌معظم رهبری، اظهار کرد: نام‌گذاری سال‌ها با عناوین مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب در واقع با هدف خاصی انجام می‌گیرد.

به گفته وی، این نام‌گذاری‌ها کلید واژه و نقشه راهی برای مسئولان و مردم در راستای رسیدن به اهداف و چشم‌اندازهای مهم و ضروری نظام و انقلاب است که با نگاه تیزبینانه رهبری تعیین می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان کردستان با بیان اینکه شعارهایی که رهبر معظم انقلاب هرساله به عنوان نقشه راه مسئولان تعیین و ابلاغ می‌کنند به صورت یک سلسه زنجیر به هم مربوط هستند، گفت: تمام شدن سال به معنی پایان یافتن تلاش در راستای تحقق شعار سال نیست بلکه باید با برنامه‌ریزی دقیق بستر را برای تحقق شعار سال گذشته در کنار توجه به شعار جدید فراهم ساخت.

مرادی خاطرنشان کرد: تحقق شعار امسال با عنوان سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نیازمند عزم ملی و همدلی دولت و ملت دارد و باید تمام توان خود را برای عملیاتی کردن این شعار بکار ببندیم.

وی با بیان اینکه تلاش جهادی، اقدام و عمل در کنار نوآوری باید اولویت همه ما در برگزاری برنامه‌های مختلف به ویژه در حوزه اقتصاد و فرهنگ باشد، تصریح کرد: تولیدات هنری را باید در سالی که به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبری نام‌گذاری شده با عزمی جهادی و همدلی و همزبانی به محصول تبدیل کرد.

رئیس حوزه هنری استان کردستان بر جریان‌سازی فرهنگی در سال‌جاری تاکید کرد و گفت: نباید دنبال آمار و ارقام و کمیت‌بخشی باشیم، چرا که کیفیت‌بخشی به برنامه‌ها نیاز اصلی ما برای تحقق اهداف و تولید محصولات کیفی و تاثیرگذار است.

مرادی با اشاره به برگزاری 6 جشنواره به صورت همزمان در قالب هفته قرآن و عترت در استان، جمع کردن آن را کار مشکلی دانست و اظهار داشت: نباید کیفیت برنامه‌ای به این مهمی فدای کمیت شود، از این رو جمع‌کردن آن نیازمند عزم و تلاش همه مسئولان و متولیان امر است.

وی به در پیش بودن هفته هنر و ادبیات انقلاب اسلامی و همزمان شدن آن با برگزاری هفته قرآن و عترت در استان کردستان افزود: حوزه هنری استان کردستان برنامه‌ریزی‌های خاصی برای برگزاری هرچه باشکوه و کیفی برنامه‌های هفته هنر و ادبیات انقلاب اسلامی انجام داده است.

به گفته رئیس حوزه هنری استان کردستان، دیدار هنرمندان با نماینده ولی فقیه در کردستان، دیدار با استاندار کردستان، تجلیل از هنرمندان فعال در این حوزه، برگزاری نمایشگاه، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان هنرمند و غیره از برنامه‌های تعیین شده در این هفته است.

مرادی اظهار کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی درست از خنثی کردن برنامه‌های هفته هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با هفته قرآن و عترت جلوگیری کنیم.

وی از اکران فیلم‌های نوروزی در پردیس سینما بهمن سنندج خبر داد و گفت: مخاطبین سینما بهمن در سال‌ گذشته نسبت به سال 93 رشد 6 درصدی داشته‌ است.

به گفته رئیس حوزه هنری استان کردستان، براساس آمار، روزانه 2 هزار و 500 نفر از ظرفیت سینما بهمن استفاده می‌کنند و فیلم‌های دلخواه خود را نگاه می‌کنند.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :