رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

رسانه ملی وظیفه مهم و سنگینی برای تقویت افکار عمومی برعهده دارد. - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه ملی وظیفه مهم و سنگینی برای تقویت افکار عمومی برعهده دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

عبدالمحمّد زاهدی گفت: صداوسیما با انتقاد سازنده می تواند بسیاری از کژیها و ناراستی ها را جراحی کرده و مدیران هم باید آستانه نقدپذیری خود را بالا ببرند.

استاندار کُردستان افزود: برنامه دولت در کوتاه مدت تقویت اشتغال خانگی و خُرد است و در درازمدت باید با سرمایه گذاریهای کلان به فرامین رهبر معظم انقلاب لبیک گفت.

مُدیرکل صداوسیمای مرکز کُردستان هم در این دیدار گفت: رسانه به دنبال گفتمان سازی در تمامی زمینه هاست و با تولید برنامه های مؤثر و پرمحتوا مسیر توسعه را در کُردستان را هموار می کند.

ابوالقاسم امان اللهی گفت: مشکلات موجود در کُردستان نسبت بسیاری از استانها مضاعف است و برای برقراری ایجاد توازن باید تلاش کرد.

وی افزود: رسانه ملی در استان با کارشناسی، آهنگ روند توسعه کُردستان را آغاز کرده و با شناسایی پتانسیلهای استان و معرفی آن در سطح ملی، زمینه سرمایه گذاریهای کلان را هموار کرده است.

امان اللهی گفت: فضای رسانه های معاند و خارج از کشور به دنبال تزریق افکار و فرهنگ برگرفته از تفکرات غربی است که صداوسیمای مرکز کُردستان با بهره گیری از توانایی و هنر هنرمندان و نخبگان استان به خوبی توانسته راه نفوذ این هجمه های شیطانی را بگیرد.