جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

رزمی‌کاران کردستان قهرمان کیک‌بوکسینگ سبک WKA شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رزمی‌کاران کردستان قهرمان کیک‌بوکسینگ سبک WKA شدند

رزمی‌کاران کردستان قهرمان کیک‌بوکسینگ سبک WKA شدند


با کسب 16 مدال رنگین

حامد جولایی عصر امروز در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: رقابت‌های سبک کیک‌بوکسینگ WKA با حضور 420 رزمی‌کار از 25 استان کشور در سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان به میزبانی استان قزوین به مدت دو روز برگزار شد.

وی افزود: در پایان رقابت‌های کیک‌بوکسینگ کشوری، رزمیکاران کردستانی به سرپرستی فاضل حسینی و ادریس فرجی موفق به کسب 16 مدال رنگارنگ و جایگاه قهرمانی این دوره از مسابقات شدند.

جولایی خاطرنشان کرد: در رده سنی نونهالان، کومار قادری نشان طلا گرفت، خبات روحی و مبین بهرامی مقام دوم را کسب کردند و آروین شریفی و یاشار توکلی نیز نشان برنز را به خود اختصاص دادند.

وی همچنین گفت: در رده سنی نوجوانان، آروین قمری و مبین دلپذیر صاحب گردن‌آویز نقره شدند و آریان یاراحمدی، محمد حجازی و پژمان حیدری نیز در همین رده جایگاه سوم را کسب کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان افزود: همچنین در رده جوانان این مسابقات، شاهین کریمی و جواد دست‌به‌سینه توانستند دو مدال طلای را برای تیم کردستان کسب کنند، کیانوش اکبری دوم شد و میلاد محمدی، محمد ادب یار و کامران فتوحی صاحب نشان برنز شدند.

وی در پایان یادآوری کرد: در نتیجه تیمی این دوره از رقابت‌ها، تیم کردستان با کسب 16 مدال به عنوان قهرمان مسابقات معرفی شد و تیم‌های مازندران و کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

گفتنی است؛ تیم کردستان با سرمربیگری پیمان دستخوش همراه با مربیگری سیدکامیل حسینی و آرمان الله‌ویسی در این مسابقات حضور پیدا کرد.

 

آدرس کوتاه :