جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

رزمایش همدلی برای ایران همدل - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

رزمایش همدلی برای ایران همدل

رزمایش همدلی برای ایران همدل


رزمایش همدلی برای ایران همدل

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان ادب حضور ویژه اعضای کانون‌های مساجد در قالب طرح ملی راهکار و پیوستن اعضای کانون‌ها به رزمایش همدلی برای ایران همدل خبر داد.
کامل گلباغی با اشاره به اینکه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد "فهما" میزبان برگزاری مسابقه کتابخوانی "ادب حضور" است، گفت: این مسابقه ویژه اعضای کانون‌های مساجد است و علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی "ادب حضور" می‌توانند تا پایان ماه مبارک رمضان به سامانه بچه‌های مسجد به آدرس bachehayemasjed.ir/home مراجعه کنند.
وی افزود: مسابقه کتابخوانی "ادب حضور"در قالب طرح ملی"راهکار" و پیوستن اعضای کانون‌ها به پویش "رزمایش همدلی برای ایران همدل" و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و پرهیز از هرگونه تجمع حضوری در سطح کانون‌های مساجد کشور برگزار می‌شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان در خصوص نحوه شرکت در این مسابقه افزود: به همین منظور اعضای کانون‌های مساجد استان باید کتاب "اسرار ماه رمضان" نوشته محمدتقی فیاض بخش را مطالعه کرده و برای شرکت در این مسابقه به پورتال الکترونیک بچه‌های مسجد به آدرس bachehayemasjed.ir/home مراجعه کنند.
گلباغی با بیان اینکه شرکت اعضای کانون و کسب نمره قبولی در این مسابقه در شاخص‌های ارزیابی آن کانون در سال جاری لحاظ می‌شود، اضافه کرد: در پایان به نفرات برگزیده این مسابقه کتابخوانی نیز جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

آدرس کوتاه :