جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

راهپیمایی 22 بهمن صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

راهپیمایی 22 بهمن صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت ایران است

راهپیمایی 22 بهمن صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت ایران است


فرماندار شهرستان سروآباد گفت :

راهپیمایی 22 بهمن صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت ایران است

علی مفاخری،با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بر ضرورت حضور حداکثری ملت ایران در راهپیمایی روز جمعه 22 بهمن تاکید کرد و افزود: حضور پرشور و میلیونی ملت ایران در این راهپیمایی موجب دلگرمی بیشتر مسئولین نظام و یاس و نا امیدی دشمنان خواهد شد.
وی ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به دشمنان می رساند که ملت ایران اسلامی آمادگی دفاع از میهن اسلامی و ارزش های والای انقلاب را دارد و پاسخ محکم و دندان شکنی به تهدیدات دشمنان خواهند داد.
فرماندار شهرستان سروآباد اضافه کرد: راهپیمایی پرشور ملت ایران در 22 بهمن تجدید میثاق آنها با ارزش ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و نشانه اتحاد، همدلی و همبستگی ملت و حمایت قاطع از انقلاب و رهبری است و این مهم سبب خنثی شدن نقشه‌های شوم دشمنان می شود.
وی راهپیمایی 22 بهمن را نماد وحدت و اتحاد همه ملت ایران دانست و افزود: این راهپیمایی عظیم و تاریخی ملت مربوط به قشر خاص و یا گروه سیاسی نیست، بلکه نماد اصلی وحدت و انسجام همه ایرانیان از هر گروه و سلیقه سیاسی، فرهنگی، طبقاتی، اجتماعی و دینی و مذهبی است.
او با اشاره به متفاوت بودن راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال های قبل گفت: باتوجه به در پیش بودن 2 انتخابات مهم کشور ( ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی) و باتوجه به یاوه گویی های اخیر ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا، حضور پرشور و باشکوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنی به دشمنان خواهد بود.
مفاخری به دشمنی آمریکا و هم پیمانانش با انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با سرلوحه قرار دادن ارزش ها و اصول مترقی دین مبین اسلام باعث به چالش کشیده شدن فرهنگ غربی شده و دشمنان که منافع خود را در خطر می بینند در تلاش هستند تا به انقلاب اسلامی ضربه بزنند، اما خوشبختانه تاکنون نتوانسته اند ذره ای خلل در بین ملت ما ایجاد کنند.
بهمن ماه سال 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی و انقلاب اسلامی و مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.
مردم ایران اسلامی هر سال در چنین روزی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند. طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال راهپیمایی 22 بهمن روز جمعه این هفته و قبل از اقامه نماز جماعت جمعه در مناطق مختلف کشور برگزار می شود.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :