جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان انقلاب را نا امید و مایوس کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان انقلاب را نا امید و مایوس کرد

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان انقلاب را نا امید و مایوس کرد


امام جمعه شهرستان سروآباد گفت:

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان انقلاب را نا امید و مایوس کرد

ماموستا سید احمد سجادی در خطبه های نماز جمعه سروآباد، با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از حضور پرشور مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.
وی ادامه داد: امروز ملت اسلامی ایران با حضور میلیونی و پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمانها و ارزش های والای انقلاب اسلامی به جهان نشان دادند که نظام و انقلاب خود را دوست دارند و به آن پایبند هستند.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: دشمنان با مشاهده این حضور میلیونی ملت در جای جای کشور فهمیدند که خیال آنها واهی و پوچ است.
وی افزود: پیام امروز راهپیمایی 22 بهمن این بود که انقلاب ایران یک انقلاب مردمی است و ملت ایران اسلامی همواره و همیشه بیدار و هوشیار بوده و از انقلاب خود حمایت و پاسداری خواهند کرد.
ماموستا سجادی گفت: امروز دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی که دین اسلام را مانعی برای سلطه گری ها و منافع شخصی خود می بینند، با ایجاد گروهک های تروریستی در منطقه می خواهند که به اسلام و مسلمانان ضربه وارد کنند.
امام جمعه سروآباد افزود: تا زمانی که مسلمانان متحد و یکدل و هم صدا باشند، هیچ حکومت و هیچ قدرتی نمی تواند در برابر آنها ایستادگی کند، بنابراین امروز حفظ اتحاد و وحدت در جوامع اسلامی برای مبارزه با دشمنان یک ضرورت است.
امروز جمعه 22 بهمن قبل از آغاز خطبه های نماز جمعه مردم مرزدار و انقلابی شهرستان سروآباد با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن یکبار دیگر حمایت قاطعانه خود از نظام و انقلاب اسلامی را نشان دادند.
از 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن جمهوری اسلامی تا 22 بهمن روز اعلام پیروزی انقلاب اسلامی به نام دهه فجر نامگذاری شده و مردم ایران اسلامی همه ساله در 22 بهمن با راهپیمایی در شهرهای مختلف این روز را جشن می گیرند
شهرستان سروآباد در فاصله 90 کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز مشترک با اقلیم کردستان عراق دارد.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :