رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب ایران است

امام جمعه شهرستان سروآباد گفت:

راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب ایران است

ماموستا سید احمد سجادی ، با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: انقلاب ایران انقلابی از جنس مردم است که بر پایه توکل به خداوند متعال، رهبری دینی حضرت امام (ره) و اتحاد و یکدلی ملت به پیروزی رسید.
وی به اهمیت برگزاری راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و افزود: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال بسیار مهمتر و پرشورتر از سالهای قبل برگزار خواهد شد و به همه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت می شود که قدرت اصلی انقلاب ایران همین اتحاد و یکدلی ملت است.
امام جمعه شهرستان سروآباد اضافه کرد: دشمنان باید بدانند که قدرت اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب ایران که آن را متمایز از همه نظام ها و انقلاب های جهان کرده، نیروی مردمی است.
وی 22 بهمن را روزی ماندگار در تاریخ ایران اسلامی دانست و افزود: روز 22 بهمن روزی است که ملت ایران از ظلم و ستم و بی عدالتی دشمنان برای همیشه رهایی یافت و استقلال و آزادی خود را بدست آورد.
وی به یاوه گویی های رئیس جمهور جدید آمریکا اشاره کرد و گفت: حضور میلیونی و پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن به ترامپ ثابت می کند که ملت ایران به نظام و انقلاب خود وفادار بوده و تا پای جان از آن حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.
ماموستا سجادی اضافه کرد: ترامپ نیز همچون سایر رئیس جمهورهای سابق آمریکا به این نتیجه خواهد رسید که ملت ایران از تهدید و تحریم هراسی ندارند، بلکه با تشدید تحریم ها و تهدیدها برای حفظ نظام و انقلاب خود مصمم تر خواهند شد.

*** زمان وفای به عهد ملت ایران فرا رسیده است
امام جمعه موقت شهرستان سروآباد نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال باید بسیار پرشورتر و محکم تر از راهیپمایی های 37 سال اخیر برگزار شود، چرا که کار به جایی رسیده که باید به همه جهان به ویژه دشمنان نشان دهیم که ما ملت ایران همچنان به نظام و انقلاب خود وفادار و علاقمند هستیم.
ماموستا عبدالقادر حسینی ادامه داد: امروز زمان وفای به عهد فرا رسیده و ما ملت ایران که در امنیت و آرامش حاصل از این نظام و انقلاب به سر می بریم باید در روز 22 بهمن با مشت های گره کرده و با شعارهای توفنده یکبار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انزجار و نفرت خود را از دشمنان اسلام به ویژه آمریکای جهان خوار نشان دهیم.
وی اضافه کرد: امروز دشمنان، انقلاب ایران را بزرگترین مانع سلطه گری و چپاول کشورهای مظلوم می دانند به همین منظور می خواهند به هر طریقی که ممکن باشد، نظام مقدس جمهوری اسلامی را از بین ببرند، اما زهی خیال باطل چرا که حامی و پشتیبان این انقلاب مردم همیشه در صحنه است.
22 بهمن 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.
هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند.
طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال راهپیمایی 22 بهمن روز جمعه این هفته و قبل از اقامه نماز جماعت جمعه در مناطق مختلف کشور برگزار می شود.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا