رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

رادیو سنندج - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

رادیو سنندج

رادیو سنندج


 

رادیو سنندج نام برنامه ایست که بصورت رادیویی تلویزیونی تهیه می شود. با فرمی جدید و ساختاری نو در قالب یک برنامه ترکیبی شبانه.

این برنامه به سفارش شبکه شما و بصورت زنده تولید شده است و در بخشهای مختلف خود به گوشه هایی از فرهنگ و آداب و رسوم و داستانها و افسانه ها و سرگرمی های مردمان این دیار می پردازد و از بخشهای مخلتف و متنوعی تشکیل شده است.

برنامه در فضایی مانند استودیوی رادیو ضبط می شود و کاملا از المانهای یک استودیوی رادیویی که مردم تا حدودی با آن فضا آشنایی دارند بهره می جوید.

مردم کردستان از دیرباز با رادیو آشنا هستند و با رادیو انس و الفت یافته اند و استفاده از همین گوینده ها در بخشهای شعر و داستان و افسانه و نمایش و... جذابیت بیشتری به کار خواهد بخشید.

این برنامه با هدف ایجاد انگیزه ملی، همگرایی عمومی در جهت افزایش اقتدار، وحدت و امنیت ملی، توجه به نیاز و مصلحت و میل مخاطب در امر سیاستگذاری و برنامه سازی، احترام به فرهنگ اقوام و طوایف موجود در کشور، توجه به تمامی آحاد جامعه به عنوان مخاطبان رسانه ملی، تحکیم ارتباط مردم با حاکمیت نظام، تقویت خودباوری و عزت نفس و مقابله با روحیه بی تفاوتی، ترویج فرهنگ احترام و تکریم و کرامت انسانی، ترویج نشاط و امیدآفرینی، ترویج مهرورزی با مردم، ترویج خرد جمعی، ترویج فرهنگ های صحیح بومی تهیه و تولید می شود.

 

عوامل برنامه

تهیه کننده و کارگردان : فرهاد مردای

مجریان : اسعد ورمزیار ، یحیی امینی

نویسندگان : سید اسماعیل حسینی ، کیوان رنجبر

یحیی امینی ، اسعد ورمزیار ، فرهاد مرادی و مسعود ورمزیار

تصویر برداران و نورپرداز : کیومرث فقیه سلیمانی ، آرش سجادی و آزاد زندکریمی

صدابردار : فرزاد مرادی

تدوین : فرهاد مرادی ، گلاله قومی