رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

دیدار و تجلیل مسئولان استان و شهرستان از قهرمانان مریوانی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار و تجلیل مسئولان استان و شهرستان از قهرمانان مریوانی

با حضور مدیرکل دستگاه ورزش کردستان:

دیدار و تجلیل مسئولان استان و شهرستان از قهرمانان مریوانی

به گزارش واحد خبر سنندج، حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان کردستان با سفر به مریوان در روزهای پایانی سال 94 در مراسمی با حضور محمد فلاحی فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از چهار ورزشکار مدال آور مسابقه های مختلف ورزشی دیدار و تقدیر کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان نیز دیدار با قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی را یک اقدام مناسب در راستای اهمیت دادن به ورزشکاران دانست و گفت: این جوانان به عنوان سرمایه‌های ورزش کردستان شایسته توجه و عنایت بیشتری هستند.

حامد جولائی اضافه کرد: قهرمانان نماد ورزش کشور و استان‌شان هستند که در موفقیت و پرورش این قهرمانان، خانواده‌ها نقش به‌سزایی دارند.

جولائی در ادامه گفت: قطعا توجه مسئولان می تواند موجب ایجاد انگیزه و روحیه بیشتر ورزشکار و خانواده ورزشکار در مسابقات آینده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان الگو سازی های فرهنگی و اخلاقی برای جوانان و ورزشکاران را از نیازهای کشور و استان خواند و افزود: قرار گرفتن بر سکوی قهرمانی در میادین جهانی، آسیایی و بین المللی با حفظ موازین دینی و اسلامی، بزرگترین انعکاس و بازتاب را در بین جامعه دارد.

در پایان این دیدارها از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و فرماندار مریوان لوح تقدیر و هدیه ای به طیب طاهر پور و حسین سهرابی قهرمانان رقابت های جهانی پیوند اعضاء، سینا صحرائی و نسیبه شهبازی قهرمان مسابقه های کشوری در رشته های بوکس و تکواندو ناشنوایان اهداء شد