جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دیدار سردار رجبی با خانواده های بیماران صعب العلاج و ایثارگر در سال جدید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دیدار سردار رجبی با خانواده های بیماران صعب العلاج و ایثارگر در سال جدید

دیدار سردار رجبی با خانواده های بیماران صعب العلاج و ایثارگر در سال جدید


در روزهای آغازین سال نو صورت گرفت؛

به گزارش واحد خبر سنندج، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر؛ با حضور در منازل خانواده های بیماران صعب العلاج ایثارگر، با تبریک سال نو از آنان سرکشی و  عیادت نمود.

وی در این دیدار ضمن قرار گرفتن در جریان مشکلات این خانواده ها، شخصا دستور رسیدگی و رفع  مشکلات بیماران صعب العلاج این خانواده ها را صادر نمود.

سردار رجبی با تبریک سال نو به همه مردم کردستان گفت: امیدوارم در سال 1395 که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال "اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل" مزین و نامگذاری شده، سالی پر از خیر و برکت  و شادکامی برای همه هموطنان عزیز باشد.

وی خاطر نشان کرد: تجلیل و دیدار با خانواده معظم ایثارگران  وظیفه  ما بوده و این امر مهم موجب شد تا در ابتدای امسال نیز توفیق سرکشی و دیدار با این عزیزان را داشته باشیم که این امر موجب دلگرمی کانون گرم این خانواده ها خواهد شد. 

سردار رجبی در خصوص وظیفه رسانه ملی در اطلاع رسانی و حل مشکلات خانواده های ایثارگر و به ویژه بیماران صعب العلاج گفت: اطلاع رسانی رسانه ای بسیار امر مهمی است چرا که برای مسئولین فرصت دیدار با خانواده های ایثارگر را به وجود آورده  و  با پوشش مناسب موجب آگاهی بخشی مسئولین از وضعیت برخی از اقشار جامعه می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از 1000 ایثارگر در استان کردستان وجود دارد که بخش بزرگی از آنها  بازنشسته سپاه هستند و نمی توان با همه آنان دیدار کرد افزود:  با وجود مشکلات متعدد در دیدار با این خانواده های عزیز اما به  کمک همکاران  توانسته ایم هر ساله  با جمعی از خانواده های ایثارگری که دارای مشکلات حادی هستند دیدار نموده و در راستای حل مشکل این عزیزان اقدام نماییم.

وی در پایان افزود: ایثار گران عزیز که در زمان هشت سال دفاع مقدس به وظیفه خویش عمل نموده اند ما نیز باید حداقل با دیدار هرچند جزئی نیز قدردان این عزیزان باشیم و به وظیفه خود عمل نماییم.

آدرس کوتاه :