جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

دیدار جمعی از کارگران و تشکلات کارگری استان که به مناسبت هفته کاروکارگر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دیدار جمعی از کارگران و تشکلات کارگری استان که به مناسبت هفته کاروکارگر

دیدار جمعی از کارگران و تشکلات کارگری استان که به مناسبت هفته کاروکارگر


نم

وی با اشاره به اینکه در میان موجودات عالم بیکاری معنایی ندارد و این نشان از عظمت خداوند است، بیان کرد: حق و حقوقی را خداوند بر ما واجب کرده که باید در راستای ادای آنها تلاش کنیم و در این مسیر همواره نسبت به همنوعان خود مهربان و دلسوز باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) کمال آدمی را در سه مورد بیان می کند، خاطرنشان کرد: نخستین مورد کمال انسان تفقد در دین و دومین مورد آن هم تذبیر معیشت و مدیریت زندگی است.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه سومین مورد از موارد کمال آدمی صبر بر مشکلات و تحمل آنها است، بیان کرد: یکی از الزامات پیشرفت و توسعه، جهادی عمل کردن است، بنابراین باید برای سربلندی کشورمان در تمامی حوزه ها تلاشی جهادی داشته باشیم.

 

آیت الله حسینی شاهرودی ادامه داد: دشمنان ما همواره به دنبال ایجاد ضربه به کشورمان به ویژه در حوزه اقتصادی هستند لذا ما باید برای تقویت این حوزه با اجرای اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.

 

وی اضافه کرد: بسیاری از مشکلات امروز کشور ما ناشی از این است که در گذشته بسیاری از مسئولان تدبیر درستی در ارتباط با مسائل و موارد متعدد در حوزه های مختلف نداشتند.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان همچنین گفت: ظرفیت هایی که در هر منطقه وجود دارد را باید فعال کرد و برای افراد مختلف به ویژه قشر کارگر امنیت شغلی ایجاد شود.

 

آیت الله حسینی شاهرودی، با تاکید براینکه حق و حقوق کارگران باید به طور کامل از سوی کارفرمایان پرداخت شود، گفت: کارفرمایان باید این توصیه دینی که هرچه را برای خود می پسندید برای دیگران هم بخواهید، را ملاک عمل خویش قرار دهند.

 

وی بیان کرد: در کردستان ظرفیت و بسترهای مناسب کار و اشتغال وجود دارد و خوشبختانه اقداماتی هم در این راستا انجام شده و امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.

 

آدرس کوتاه :