سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دو پروژه ورزشی در شهرستان مریوان افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دو پروژه ورزشی در شهرستان مریوان افتتاح می‌شود

دو پروژه ورزشی در شهرستان مریوان افتتاح می‌شود


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبرداد:

دو پروژه ورزشی در شهرستان مریوان افتتاح می‌شود

حامد جولائی چهارشنبه‌شب در دیدار با فرماندار مریوان، اظهار کرد: دو پروژه ورزشی به مناسبت هفته دولت در شهرستان مریوان افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: پیست اسکیت و سالن سقف‌بلند زاگرس پروژه‌هایی است که به مناسبت هفته دولت با حضور مسوولین کشوری و استانی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای خوب در مریوان پیست اسکیت در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع احداث شده است تا اسکیت شهرستان دوباره به سال‌های قهرمانی خود برگردد.

جولائی خاطرنشان کرد: سالن سقف‌بلند زاگرس نیز که با توجه به فرسودگی چندین سال بلااستفاده مانده بود از منابع استانی کامل بازسازی شده است، که در این مناسبت افتتاح می‌شود.

جولائی تصریح کرد: در مراسم افتتاح این دو پروژه ورزشی سیدعلی آقازاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و مسوولین استان حضور خواهد داشت.

این مقام مسوول اظهار کرد: در سال‌جاری از بخش مالیات ارزش بر افزوده اعتبارات خوبی را به زیر ساخت‌های ورزشی اختصاص دادیم که می‌توانیم تحول قابل توجهی را در مریوان مشاهده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با فرماندار مریوان در سال‌جاری از محل اعتبارات تملک دارائی شهرستان، احداث خوابگاه ورزشی و پیست تارتان در نظر گرفته شده است.

 

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :