جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دو قایقران کردستانی به اردوی تیم‎های ملی کشور دعوت شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دو قایقران کردستانی به اردوی تیم‎های ملی کشور دعوت شدند

دو قایقران کردستانی به اردوی تیم‎های ملی کشور دعوت شدند


اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‎های آرام :

دو قایقران کردستانی به اردوی تیم‎های ملی کشور دعوت شدند

سیزدهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان بزرگسالان کشور از روز یکشنبه هفته‌جاری در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

فدراسیون قایقرانی 18 ورزشکار در بخش کایاک و 8 قایقران در بخش کانو را به این مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آب‌های آرام بزرگسالان کشور دعوت کرد که شاهو ناصری قایقران صاحبنام کردستانی در بخش کانو نیز به این مرحله از اردوی تیم ملی فراخوانده شد.

شاهو ناصری دارنده مدال نقره بازی‌های گوانگجو چین و حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

سیزدهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان از یکشنبه هفته‌جاری در دریاچه آزادی آغاز می‌شود و تا 16 دی ادامه پیدا خواهد کرد.

ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، انوش عباسی مربی کایاک، الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی و ایمان پورعزیز مربی کانوکانادایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

قایقران مریوانی به پنجمین اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت شد

هیوا نسیمی قایقران مریوانی با نظر فدراسیون، به عنوان مربی به پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم پسران جوانان دعوت شد و نظارت بر تمرینات فنی ملی پوشان را بر عهده گرفت. 

 پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم مردان جوانان با حضور 6 قایقران به مدت دو هفته در دریاچه آزادی تهران برگزار می‌شود.

تیم ملی اسلالوم جوانان کشور خود را با هدف حضور در مسابقات برون مرزی و بین المللی آماده می‌کند و قایقرانان دعوت شده تحت نظر هیوا نسیمی مربی کردستانی و بردیا مهرجو از روز 16 تا 30 آذرماه به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی در این مرحله از اردو می‌پردازند.

امیر رضانژاد از تهران، رضا خلیلی و دانیال خسروی و ماهان ادریسی از مازندران و محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند. 

گفتنی است، هیوا نسیمی خود از ورزشکاران و قهرمانان رشته قایقرانی است و نشان برنز رقابت‌‌های قهرمانی آسیا در کشور چین را در کارنامه ورزشی دارد.

منیع خبرگزاری: فارس         

آدرس کوتاه :