رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

دولت یازدهم با صداقت و شفافیت با مردم تعامل می کند - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

دولت یازدهم با صداقت و شفافیت با مردم تعامل می کند

فرماندار قروه گفت:

دولت یازدهم با صداقت و شفافیت با مردم تعامل می کند

پرویز کولانی روز یکشنبه در دیدار با مردم روستای 'نارنجک' از توابع بخش چهاردولی شهرستان قروه افزود: حضور مسئولان در روستاها و در جمع مردم این مزیت را دارد که از نزدیک آنها را با مشکلات مردم روستا آشنا می کند و این امر در برنامه ریزی و اولویت جذب تخصیص اعتبارات سالیانه تاثیرگذار است.
وی با اشاره به اینکه یکی از مواردی که فرهنگسازی آن در روستاها شکل نگرفته و از دغدغه های جامعه شهری و روستایی است موضوع اشتغال است، اظهار کرد: جوانان فقط اشتغال را پشت میز نشیینی،کار اداری و شرکتی می دانند در حالی که واقعیت قضیه این نیست و حیف است جوانان روستایی در حوزه کار خود در شهر دیگری کارگری کنند و دنبال کار دیگری باشند.
کولانی اضافه کرد: باید جوانان را در روستاها به کار شرافتمندانه و عزتمند در بخش تولید تشویق کرد چرا که این امر در توسعه روستا و پیشرفت کشور تاثیر بسزایی دارد.
وی پرداخت تسهیلات ارزان قیمت با سود سه تا هفت درصد را یکی از امکانات خوبی دانست که توسط دولت یازدهم انجام می شود و افزود: این تسهیلات برای مشاغل در داخل روستاها و شهرهای کوچک توسط نهاد ریاست جمهوری تامین می شود و می طلبد جوانان و مردم روستا از این ظرفیت استفاده کنند.
فرماندار قروه با بیان اینکه تولید یکی از مسائلی است که در کنار اقتصاد روستایی به عنوان یک عامل اصلی عمران و آبادانی مطرح می باشد، ادامه داد: خدمات خوبی در حوزه بهداشت و درمان، طرح هادی در این روستا انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه مشکل مخابرات روستا را در دیدار با مسئولین مربوطه مطرح می کنم اظهار کرد: برای تکمیل طرح هادی، رودخانه فصلی و فاضلاب در داخل روستا در کمیته برنامه ریزی اعتباراتی در نظر گرفته می شود.
کولانی افزود: برای حل مشکل فاضلاب در داخل روستای 'نارنجک' با اعتبار 2 میلیارد ریال، احداث مدرسه 6کلاسه با 2 یا سه میلیارد ریال با کمک خیرین مدرسه ساز در کمیته برنامه ریزی پیش بینی می شود.
به گفته وی دولت و مردم در نظام جمهوری اسلامی از یک جنس هستند و نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی است.
این مسئول افزود: یکی از اقدامات خوبی که در این دولت صورت گرفته تقویت بخش کشاورزی و افزایش بهره وری است.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا