سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی مردان کشور برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی مردان کشور برگزار می‌شود

دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی مردان کشور برگزار می‌شود


از امروز و به مدت 20 روز

مرحله جدید اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ مردان کشور با حضور 17 قایقران در دریاچه زریوار شهرستان مریوان آغاز شد. دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ در رده‌های سنی بزرگسالان و جوانان زیر 23 سال از امروز برای حضور در بازی‌های آسیایی ساحلی و مسابقات قهرمانی آسیا آغاز می‌شود.

این مرحله از اردو به میزبانی مریوان و در دریاچه زریوار برگزار می‌شود و ملی‌پوشان زیر نظر کادر فنی تا 6 مردادماه به تمرینات آمادگی می‌پردازند.

در رده سنی بزرگسالان عاقل حبیبیان و افشار حیدری از آذربایجان غربی، امیر آقازاده، حمیدرضا رضوانی، سیاوش سعیدی، علی‌شاه محمدنیا، خشایار عباس‌آبادی و علی نیکوخصال از تهران، سید مجتبی شجاعی و مسعود فتحی از زنجان، پیام مطاعی از کرمانشاه و امیرمسعود عادلی از لرستان در این مرحله از اردو حضور دارند.

همچنین کژوان سلیمی از کردستان، امیرحسین محمدپور از گیلان، محمدحسین حقی از تهران، بهمن نصیری از زنجان، حمیدرضا چوبداری از همدان در رده سنی جوانان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

طاهر کبوتری مربی و اتابک پیشیار به عنوان کمک مربی، تیم ملی روئینگ مردان را از روز 16 تیرماه تا 6 مردادماه همراهی می‌کنند.

 

آدرس کوتاه :