جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

دنیا از حضور حداکثری مردم در انتخابات غافلگیر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دنیا از حضور حداکثری مردم در انتخابات غافلگیر می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت:

دنیا از حضور حداکثری مردم در انتخابات غافلگیر می‌شود

آیت‌الله سیدمحمد حسینی ، در نود و هشتمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های دینی و مذهبی کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه استان برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار کرد: در آستانه انتخابات و حماسه دیگری از ملت ایران اسلامی هستیم و اینها روزهایی است که در تاریخ ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات برای همه ما اهمیت دارد، افزود: دلیل اهمیت انتخابات این است که از صحنه‌های آزمایش یک ملت و حمایت ملت از نظام جمهوری اسلامی است و همه موظف به شرکت در این عرصه سیاسی بزرگ هستند.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات دشمنان را مایوس می‌کند و پیش‌بینی می‌شود در این دوره از انتخابات شاهد حضور حداکثری مردم باشیم و دنیا از این حضور حداکثری غافلگیر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران برای مردم عزت و افتخار به ارمغان آورده است و قطعا مردم نیز پشتیبان نظام خواهند بود.

آیت‌الله شاهرودی هوشمندی، بصیرت و اقتدار مردم را ظرفیت بزرگی برای کشور دانست و گفت: مسئولان باید از این ظرفیت بزرگ استفاده ببرند و مردم را به حضور حداکثری دعوت نمایند.

*به یمن ماه رمضان فضای رفاقت و برادری و فضای معنوی در جامعه حاکم شود

نماینده ولی فقیه در کردستان همچنین با اشاره به در پیش بودن ماه رمضان بیان کرد: باید به یمن این ماه مبارک و در ایام انتخابات فضای رفاقت، برادری و فضای معنوی در جامعه حاکم شود و استقبال از ماه مبارک رمضان به نحو مطلوب صورت گیرد.

آیت‌الله شاهرودی اضافه کرد: با توجه به مناسباتی که در ایام ماه رمضان در پیش داریم همه مسئولان با مشارکت مردم باید این مناسبات را پیش ببرند.

وی گرامیداشت سوم خرداد و فتح خرمشهر، وفات حضرت خدیجه کبری(س) که برای همه مسلمانان جایگاه ارزنده‌ای دارد و سایر مناسبات ماه رمضان از جمله عید فطر و روز قدس را مناسبت‌هایی خواند که همه باید به آن توجه داشته باشند چراکه این مناسبت شیعه و سنی ندارد و همه مسلمانان نسبت به آن حساس هستند.

وی شرکت مردم در روز جهانی قدس را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: باید همچون سالهای قبل و حاتی باشکوهتر در این روز بزرگ شرکت کنیم و دشمنان را همچنان مایوس بداریم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان توجه به وحدت و همدلی را ضروری خواند و افزود: گاهی ردپای دشمنان در میان کسانیکه به ظاهر دلسوزی می‌کنند پیداست و باید مواظب اطرافمان باشیم.

آیت‌الله شاهرودی بیان کرد: در ایام ماه رمضان توجه به جوانان و ترغیب آنها به سمت روزه و نماز و همچنین برپایی سفره افطاری برای محرومان نباید فراموش شود.

منبع خبرگزاری: ایرنا