جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

دمای هوای کردستان از سه‌شنبه کاهش می‌یابد/ هوای کردستان سردتر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دمای هوای کردستان از سه‌شنبه کاهش می‌یابد/ هوای کردستان سردتر می‌شود

مدیرکل هواشناسی کردستان خبر داد:

دمای هوای کردستان از سه‌شنبه کاهش می‌یابد/ هوای کردستان سردتر می‌شود

محمدطالب حیدری، با اشاره به بارش باران از روز گذشته تا امروز اظهار کرد: شهرستان بیجار با 15 میلی متر بیشترین و دهگلان و موچش با یک میلی متر کمترین میزان بارش در سطح استان داشته است.

به گفته وی، به دنبال این سامانه بارشی از روز یک شنبه تا صبح امروز میزان بارش در شهر سنندج با 9میلی متر، قروه 6 میلی‌متر، زرینه 6 میلی‌متر، هزارکانیان 10 میلی‌متر، دیواندره 4 میلی‌متر، موچش یک میلی‌متر، دهگلان یک میلی‌متر و گردنه کانی نیمه روژه را 14 میلی‌متر عنوان کرد و افزود: بیجار با 15 میلی‌متر بیشترین مقدار بارش را به خود اختصاص داد.

حیدری میزان بارش شهرک دهگلان را 12 میلی‌متر عنوان کرد و اظهار داشت: ایستگاه باران‌سنجی ندری بیجار 12 میلی‌متر بارش از دیروز تاکنون گزارش کرده است.

مدیرکل هواشناسی کردستان از کاهش دمای هوا از روز سه‌شنبه تا پایان این هفته خبر داد و افزود: از فردا تا روز جمعه بارش باران قطع می‌شود و با سامانه هوای سرد تا روز جمعه در سطح استان کردستان روبه‌رو می‌شویم.

وی از هوایی نسبتاً پایدار و سرد در روز چهارشنبه و پنج‌شنبه این هفته خبر داد و تصریح کرد: در این روزها دمای هوا به طور محسوسی کاهش می‌یابد.

حیدری در پایان به وضعیت جوی استان از امروز تا 24 ساعت آینده خبر داد و گفت:اکنون  شاهد بارش باران و رعد و برق به صورت پراکنده در سنندج و شهرستان‌های تابعه هستیم.

منبع خبرگزاری: فارس