جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دفاع مقدس، تجلی ایثار و مقاومت - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

دفاع مقدس، تجلی ایثار و مقاومت

دفاع مقدس، تجلی ایثار و مقاومت


دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان،  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با بیان این مطلب گفت: برنامە‌های گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد تا به شیوه‌ای نو حماسه سازی رزمندگان به نسل جوان منتقل شود.
 
 محمدابراهیم زارعی افزود: جنگ هشت ساله کشورمان با رژیم بعثی یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های قرن بیستم بود که در آن فداکاری و رشادت‌های بزرگی توسط فرزندان این سرزمین رقم خورد.

زارعی با بان اینکه متولدین بعد از دوران جنگ بسیاری از ایثارگری‌ها و رشادت‌ها را ندیده و یا به درستی به آنان این موضوع مهم منتقل نشده است، ادامه داد: برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید با شیوه‌های نو و با جذابیت و زیبایی به نسل جدید منتقل شود.

زارعی یادآور شد: دفاع مقدس یک رویداد متعلق به همه مردم و تمام نسل هاست، بنابراین در سنندج و دیگر شهرستان‌ها باید برنامه‌های پر محتوا با استفاده از همه ابزار‌ها و امکانات برای آگاه سازی نسل جوان برگزار شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با بیان اینکه در ویژه برنامه‌های دفاع مقدس رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم است بر مشارکت دادن مردم در پر بارتر کردن برنامه‌های این هفته تاکید کرد.
آدرس کوتاه :