رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

دعوت 2 دختر قروه ایی به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت 2 دختر قروه ایی به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور

از سوی کادر فنی بانوان فدراسیون فوتبال :

دعوت 2 دختر قروه ایی به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور

از سوی کادر فنی بانوان فدراسیون فوتبال بازیکنان منتخب نوجوانان و جوانان کشور به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دعوت شدند.

بر اساس این گزارش ، فاطمه مخدومی بانوی فوتبالیست با سابقه قروه ای از سوی سر مربی تیم ملی نوجوانان کشور جهت آمادگی بیشتر به این مرحله اردوی آماده سازی فرا خوانده شده است.

مخدومی تمرینات را از روز 25  تا 29 مردادماه زیر نظر شادی مهینی، سرمربی تیم ملی پیگیری می کنند و خود را برای مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا آماده خواهد کرد.

مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا شهریورماه امسال به میربانی کشور بنگلادش برگزار می شود و تیم ملی نوجوانان بانوان به مصاف حریفانی از چین تایپه، بنگلادش، امارات، قرقیزستان و سنگاپور می رود.

زهره جلالی دیگر فوتبالیست دختر قروه ایی از سوی  مهناز امیر شقاقی سرمربی به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران جوانان کشور دعوت شد.

جلالی از روز 19 تا 26 مردادماه در این مرحله اردو حضور دارد و در کمپ تیم های ملی فدراسیون فوتبال تمرینات خود را انجام خواهد داد.

فاطمه مخدومی و زهره جلالی زیر نظر معصومه منتشلو مربی موفق شهرستان قروه به تمرینات و آمادگی پرداخته و به اردوی تیم ملی راه یافته اند.

منبع: پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان