رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

دعوت دو هندبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت دو هندبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی

معاون دستگاه ورزش کردستان خبر داد

دعوت دو هندبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی

به گزارش واحد خبر سنندج، علی فتح‌الله‌زاده پنج‌شنبه شب در حاشیه دیدار با ورزشکاران استان اظهار کرد: با دعوت کادر فنی تیم ملی 20 بازیکن در کشور سوئد تمرینات تخصصی خود را جهت آمادگی برای مسابقات هندبال انتخابی المپیک آغاز کردند.

وی افزود: شاهو و کامران نصرتی، دو برادر عنوان‌دار کردستانی در دور دوم این اردوی آمادگی حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی تا روز اعزام به رقابت‌های انتخابی المپیک ادامه خواهند داد.

معاون ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان خاطر نشان کرد: شاهو نصرتی، هندبالیست کردستانی که سابقه حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون را در کارنامه خود دارد، در آذرماه سال 94 نیز در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ریو در کشور قطر حضور یافت و موفق شد با نقش‌آفرینی موثر و کارساز به همراه تیم ایران، مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کند.

فتح‌الله‌زاده گفت: کامران نصرتی نیز دارای عناوین مختلف رقابت‌های آسیایی، بین‌المللی و کشوری در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان است.

وی افزود: کامران نصرتی از اواسط سال 94 به علت آسیب دیدگی، از مسابقه‌های لیگ برتر و اردوهای تیم ملی دور ماند تا اینکه مجددا با نظر کادر فنی تیم ملی به این مرحله از اردوی آمادگی دعوت شد.

معاون دستگاه ورزش کردستان تصریح کرد: اردوی آمادگی مسابقات هندبال انتخابی المپیک ریو تا روز اعزام تیم ملی به این پیکارها ادامه خواهد داشت.