رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دشمنان با ایجاد غفلت در خانواده ها به دنبال منحرف کردن فرزندان ایران هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان با ایجاد غفلت در خانواده ها به دنبال منحرف کردن فرزندان ایران هستند

امام جمعه سنندج:

ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان و شفای عاجل برای همه بیماران اظهار داشت: امیدوارم که حق تعالی به همه ما مسلمانان رحم کند.

وی با اشاره به آیه 133 سوره آل عمران گفت: خداوند در این سوره به مسلمانان دستور داده که برای رحمت و کرمت خدای پرودگار و آن بهشتی که برای مخلوقات آماده است عجله و کوتاهی نکنید.

امام جمعه سنندج با اشاره به ماه مبارک رمضان تصریح کرد: جمعه امروز از سوی خالق پروردگار میهمان عزیز و معقولی به همه منازل مسلمانان می‌رود و آماده دیدار است و همه باید با استقبال گرم و صمیمی به پیشواز آن برویم.

وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی جامعه گفت: مسلمانان از مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی پرهیز کنند چراکه دشمنان به دنبال آسیب‌رساندن به جوانان و بنیان خانواده‌ها هستند.

ماموستا خدایی افزود: دشمنان چون از همه راه‌ها و ترفندها نتوانسته‌اند به آن افکار شوم خود برسند؛ امروزه از طریق جنگ نرم به دنبال آن هستند که جوانان را از دین اسلام منحرف و بنیان خانواده‌ها و مسلمانان را نابود کنند.

وی خطاب به مسلمانان اظهار کرد: همه ما باید از دستورات خداوند متعال و حضرت رسول اکرم(ص) پیروی کنیم تا سربلند باشیم.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با تبریک روز سوم خردادماه گفت: با آزادسازی خرمشهر دشمنان شرمسار و مأیوس و تاریخ هیچ‌وقت این واقعه را فراموش نمی‌کند.

وی خطاب به همه جوانان خاطرنشان کرد: همه اولاد جامعه باید حرمت والدین خود را بگیرند تا در دنیا و قیامت خوشبخت و سعادتمند باشند.