رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دشمنان اسلام و مسلمانان در خواب و خیال هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان اسلام و مسلمانان در خواب و خیال هستند

امام جمعه موقت سروآباد:

دشمنان اسلام و مسلمانان در خواب و خیال هستند

به گزارش واحد خبر سنندج، ماموستا سیدعبدالقادر حسینی ظهر دیروز در خطبه‌های نماز جمعه سروآباد، با تبریک فرا رسیدن سال جدید ابراز امیدواری کرد؛ سال جدید سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای همه ملت ایران در تمامی عرصه‌های مختلف باشد.

وی در ادامه به حادثه 11 سپتامپر اشاره کرد و افزود: حادثه 11 سپتامپر که در آمریکا به وقوع پیوست، یک برنامه از پیش تعیین شده بود که با دلارهای نفتی عربستان سعودی به وقوع پیوست.

امام جمعه موقت سروآباد تصریح کرد: هم‌اکنون آمریکای جهانخوار این شیطان بزرگ مخارج و هزینه‌های این حادثه را از ایران می‌خواهد، در حالی که از جنایت‌های عربستان سعودی چشم‌پوشی می‌کند.

حسینی به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: مهم‌ترین جملات مقام معظم رهبری درباره آمریکای جهانخوار که از نظر کاربران در سال 94 بسیار پرمعنا و تاریخی بود، این است که فرمودند، «ملت بزرگ ایران اسلامی، آمریکا این شیطان بزرگ را از کشور بیرون کرد، نباید بگذاریم دوباره برگردد، نباید بگذاریم از در رفت از پنجره برگردد و نباید اجازه دهیم در کشور ما نفوذ کند.»

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری همواره به نقشه‌های شوم و شیطانی آمریکا واقف بودند و با درایت و ذکاوت خویش نقشه‌های آنها را برملا و خنثی کردند و هیچگاه به آمریکای جهانخوار اعتماد نخواهند کرد.

امام جمعه موقت سروآباد تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل دشمنان اصلی اسلام و مسلمین هستند و دست از نقشه‌های شوم و پلید خود برنخواهند داشت.

حسینی افزود: دشمنان اسلام و مسلمانان در خواب و خیال هستند که فکر می‌کنند می‌توانند اسلام و مسلمانان را از بین ببرند، ولی به یقین بدانند که پیروزی نهایی از آن مسلمانان است، چرا که حامی و پشتیبان اصلی آنها خداوند متعال است.

وی گفت: خداوند در قرآن کریم به صراحت می‌فرمایند که پیروزی نهایی از آن مسلمانان است و دشمنان شکست خواهند خورد.