رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

در برابر باد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

در برابر باد

در برابر باد


 

 

این تله فیلم، با بیان رویدادهای مهم انقلابی کردستان در سال 57 و نقش مردم در مبارزات سیاسی آن دوران و همچنین روابط آنان در اوایل انقلاب با همدیگر و شور انقلابی جوانان و از همه مهمتر تحقق فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر پیوستن ارتش به مردم در استان کردستان را به تصویر کشیده است.

تله فیلم 90 دقیقه ای در برابر باد به تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد و به سفارش سیمای استانها به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان بیجار از توابع شهرستان سنندج تهیه و تولید شده است.

بخشی از این تله فیلم در شهرستان بیجار و بخشی دیگر در روستای خسروآباد تصویربرداری شده است.

داستان فیلم مربوط به جوانانی است که پس از سپری شدن دوران نوجواني و از جدايي از هم، هر كدام در ايام جواني و در جریان مبارزات با رژيم طاغوت و قيام مردمي دوباره دور هم جمع مي شوند و در راه پيروزي انقلاب اسلامي در مبارزات خود علیه رژیم پهلوی شرکت مي كنند و...

حضور خدا در همه عرصه هاي زندگي، استقامت و ايستادگي در برابر دشمن، وحدت و تعاون و اهتمام به رفع مشكلات ديگران، ايثارگري، ترويج روحيه كار جمعي و اعتماد به نفس ملي، اميد به آينده و ايجاد وحدت و همدلي، دشمن شناسي، آشنايي با انديشه هاي امام (ره) و مقام معظم رهبري، ارتقاي بصيرت عمومي نسبت به امور اجتماعي و سياسي، اعتقاد به اهداف عاليه انقلاب اسلامي از اهداف مهم تهیه این تله فیلم می باشد.


عوامل  برنامه:

تهیه کننده: مصطفی علمی فرد

کارگردان: حسین تبریزی

مدیر تصویربرداری: فرخ مجیدی

مدیر صدابرداری: وحید سلطانی

طراح صحنه و لباس: نیلوفر شهیدی

طراح گریم: نیلوفر محتشم

تدوین: مهدی مهرنیا

صداگذاری: مهدی اکبریان پور

دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهسا نادرجو

مدیر تولید و دستیار اول کارگردان: محمد عفوایی

بازیگران اصلی این فیلم بهزاد رحیم خانی، شیرزاد کیایی، رضا اکبری، بهرنگ علوی و نیلوفر شهیدی