رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

در اجرای ماده 27 قانون بخشی از مقررات مالی دولت - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

در اجرای ماده 27 قانون بخشی از مقررات مالی دولت

واگذاری و مشارکت پروژه های نیمه تمام به بخش عمومی و خصوصی در آموزش و پرورش :

در اجرای ماده 27 قانون بخشی از مقررات مالی دولت

این نشست با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس ، نماینده استانداری کردستان ، نماینده تام الاختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و اعضای کارگروه در سالن جلسات آموزش و پرورش استان برگزار شد .

در این نشست رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه هم اکنون 135 پروژه نیمه تمام  توسط اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان در حال اجراست اظهار داشت : با توجه به محدودیت اعتباری 15 تا 20 سال زمان برای تکمیل و بهره برداری این پروژه ها طول می شکد .

 وی افزود : لذا در اجرای اصل 44 قانون اساسی ، سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و اقتصاد مقاومتی به منظور تسریع در اجرای پروژه ها با مشارکت بخش خصوصی ، آموزش و پرورش در نظر دارد بخشی از پروژه های نیمه تمام را به بخش عمومی و خصوی واگذار و تلاش می کند با همکاری نوسازی مدارس ، بستر مناسب برای اجرای این مهم فراهم گردد .

گفتنی است در این نشست کارگروه تصویب کرد 15 پروژه ورزشی نیمه تمام را به عنوان دستور کار شورای سیاست گذاری استان پیش بینی و فرآیند واگذاری را مطابق مقررات مربوطه فراهم نمایند .

منبع خبری: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان