جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

درخشش کاراته کاهای کردستانی در مسابقات قهرمانی شوتوکان بانوان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

درخشش کاراته کاهای کردستانی در مسابقات قهرمانی شوتوکان بانوان کشور

درخشش کاراته کاهای کردستانی در مسابقات قهرمانی شوتوکان بانوان کشور


درخشش کاراته کاهای کردستانی در مسابقات قهرمانی شوتوکان بانوان کشور

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور سبک شوتوکانjska  بانوان در روزهای 23 و 24 تیرماه با شناخت تیم های برتر در شهرستان آمل به کار خود پایان داد.

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور سبک شوتوکانjska  که با عنوان یادمان شهدای مدافع حرم مازندران در 4 رده سنی برگزار شد و از 1700 نفر ورزشکار شرکت کننده در مدت دو روز در مجتمع ورزشی شمال مرعش دانشگاه شمال آمل با هم رقابت کردند.

در پایان تیم کاراته استان کردستان با کسب 2 نقره و 6 برنز به کار خود پایان داد و موفق شد کاپ اخلاق این مسابقه ها را از آن خود کند.

نیاز عزیزی و میدیا محمدی 2 مدال نقره این دوره از رقابت ها را بدست آوردند و ژینو قربانی، میدیا محمدی، ئه وین علی محمدی( 2 مدال)، شینا حسینی و کیانا عزیزی 6 نشان برنز را برای تیم کردستان به ارمغان آوردند.

تیم فارس در پایان این رقابت ها در رده سنی نونهالان قهرمان شد و تیم های مازندران و تهران به ترتیب دوم و سوم شدند و قهرمانی رده سنی نوجوانان این مسابقات هم به تهران رسید و تیم های فارس و کرمان مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

تیم کاراته بانوان فارس نیز در رده سنی جوانان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم تهران و آذربایجان شرقی در رده های دوم وسوم قرار گرفتند و مقام قهرمانی رده سنی بزرگسالان این مسابقات به تیم تهران رسید و تیم های آذربایجان شرقی و اصفهان در رده های دوم و سوم ایستادند.

منبع: پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :