رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دانشجوی سقزی با پای پیاده به زیارت حرم مطهر امام می رود. - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشجوی سقزی با پای پیاده به زیارت حرم مطهر امام می رود.

از سقز تا حرم امام(ره)

دانشجوی سقزی با پای پیاده به زیارت حرم مطهر امام می رود.

به گزارش واحد خبر سنندج، فرزاد ویسی که کارشناس رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد سقز است در زمان حرکت که رئیس دانشگاه آزاد ، جمعی از استادان دانشگاه و دانشجویان وی را بدرقه کردند ، هدف از این اقدام را تجدید پیمان دوباره با آرمان های امام راحل برشمرد.

وی در حالی که شور و اشتیاق در خسار و چشمانش موج می زد، افزود:این مسیر را با عشق به امام و رهبری با پای پیاده طی می کنم تا در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) شرکت کنم و با تمام توان و وجود بگویم: "لبیک یا خامنه‌ای"

او با بیان اینکه  من پیرو خط امام ورهبری هستم و در طول مسیر به مزار شهدای گمنام نیز خواهم رفت تا با آنان بیعت کنم و یاد و خاطره‌شان را زنده نگه‌دارم، این حرکت را یک اقدام فرهنگی برشمرد.

این زائر در خصوص برنامه ریزی حرکت نیز عنوان کرد: برآورد کرده ام که در هر سه و شش صدم ثانیه پنج قدم حرکت کنم که با این احتساب در 10ساعت 56 کیلومتر را بپیمایم.

این دانشجوی سقز با بیان اینکه از مسیرهای بیجار ، زنجان، قزوین، کرج به سمت حرم مطهر خواهم رفت از حمایت های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای اجرای این برنامه تشکر کرد.

امسال در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) 720 نفر شامل 461 نفر برادر، 198 نفر خواهر و 61 نفر عوامل از این شهرستان به حرم مطهر امام راحل اعزام خواهند شد.حضرت امام خمینی(ره) در 14 خرداد ماه 1368 فوت کردند و ملت را تنها گذاشتند.

دانشگاه آزاد اسلامی دارای دو هزار و 700 دانشجو است که در 61 رشته کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول تحصیل هستند.