سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

خسارت 4 میلیارد ریالی بارش‌ها به مدارس شهرستان سروآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

خسارت 4 میلیارد ریالی بارش‌ها به مدارس شهرستان سروآباد

خسارت 4 میلیارد ریالی بارش‌ها به مدارس شهرستان سروآباد


مدیر آموزش و پرورش سروآباد خبر داد:

خسارت 4 میلیارد ریالی بارش‌ها به مدارس شهرستان سروآباد

وی با بیان اینکه برخی از مدارس این شهرستان تخریبی و نیازمند تعمیر هستند، اضافه کرد: خسارات وارده به مدارس این شهرستان چهار میلیارد ریال برآورد شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سروآباد تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبارات آموزش و پرورش از فرمانداری این شهرستان و مسئولان ارشد استان تقاضای رسیدگی و کمک مالی برای جبران خسارات وارده ناشی از بارش‌های اخیر را داریم.

عزیزی افزود: اعتبارات آموزش و پرورش در سال گذشته محدود بود، لذا انتظار می‌رود در سال جدید اعتبارات این حوزه مهم دولتی نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: از خیران و نیکوکاران و اولیای گرامی دانش‌آموزان تقاضامندیم در حد توان خود یاری رسان آموزش و پرورش باشند تا بتوانیم مشکلات مهم این حوزه مهم را کاهش دهیم.

این مسئول به تجلیل از مقام شامخ معلم اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در وزارتخانه عنوان تجلیل از معلم نمونه برداشته شده و تجلیل از معلمان برتر جایگزین آن شده است، در این شهرستان نسبت به معرفی تعدادی از معلمان برتر به استان اقدام خواهیم کرد که امیدواریم به عنوان معلمان برتر کشوری نیز انتخاب و معرفی شوند.

عزیزی در پایان به بدهی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبود اعتبارات، آموزش و پرورش این شهرستان در ماه‌های اخیر در پرداخت هزینه‌های برق، آب، گاز و تلفن با مشکل مواجه شده است که امیدواریم با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی این مشکلات نیز برطرف شود.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :