سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

خاطرات دوران انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

خاطرات دوران انقلاب

خاطرات دوران انقلاب


سراینده اشعار انقلابی، مذهبی و ملی می گوید از نمودهای اصالت اسلامی انقلاب ما این است که رهبر کبیر انقلاب وقتی به ایران آمد به همه امکانات کاخ ها و آثار برجامانده از حکومت طاغوت پشت کرده و به منزل قدیمی شان در جماران رفتند.

سبزواری شرح خاطرات خود از انقلاب را چنین ادامه می دهد: برای ضبط اشعار انقلابی که برای ورود حضرت امام سروده شده بود به دنبال به دست آوردن یک فضای امن و یک ضبط صوت بودیم یکی از دوستان موفق شد یک ضبط صوت کامل که تازه وارد ایران شده بود را در اختیار ما قرار دهد.

شب ها به دلیل مسائل امنیتی، در منزل یکی دیگر از دوستان که در شمیران بود با قرار دادن کاغذ و استتار فضای بیرون پنجره و کشیدن پرده از داخل امکان ضبط آهنگ ها را فراهم کردیم، صبح آخرین شبی که آهنگ ها را ضبط کرده بودیم یکی از دوستان که برای تهیه نان خارج شده بود در بازگشت به ما گفت صدای شما تا نانوایی می آمده و این درحالی بود که منزل دوستم در همسایگی کاخ سعدآباد قرار داشت.

وی در ادامه می گوید روز ورود حضرت امام همراه دوستان که در ضبط آهنگ های انقلابی همراهم بودند تا نزدیکی های فرودگاه رفتیم که با شنیدن شعر خمینی ای امام در موج پرشوق مردم متوقف شدیم.

آدرس کوتاه :