رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

حماسه حضور ملت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

حماسه حضور ملت

حماسه حضور ملت


 

استاندار کردستان از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 24 خرداد ماه تقدیر کرد

استاندار کردستان حماسه مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها را قابل تقدیر عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مستقر در ستاد انتخابات استان کردستان، علیرضا شهبازی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان اظهار داشت: حضور حماسی مردم استان کردستان در صحنه انتخابات قابل تقدیر بود و این حضور برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه این حضور حماسی و تاریخی بود، گفت: همانطور که پیش بینی می شد مردم کردستان با حضور به موقع و آگاهانه خود حماسه ای بی نظیر و تاریخی خلق کردند و حماسه سیاسی مد نظر رهبر معظم انقلاب در استان محقق شد.

استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات اقشار مختلف مردم استان به صورت گسترده شرکت کردند، گفت: مردم آگاه و با بصیرت کردستان با وجود سمپاشی ها و دعوت به عدم مشارکت در انتخابات، با حضور گسترده خود تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند.
وی تمدید زمان انتخابات تا ساعت 23 را نشان از استقبال پرشور مردم استان کردستان برای حضور در عرصه انتخابات دانست و گفت: بسیاری از شعب اخذ رای تا ساعات پایانی شب مملو از جمعیت بود و مردم حضور قابل توجهی در صحنه از خود به نمایش گذاشتند.

استاندار کردستان پیام این مشارکت تاریخی مردم استان را بیعت مجدد مردم استان با آرمان های امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهیدان دانست و عنوان کرد: همه مدیران و مسئولان استان از حضور تاریخی مردم در صحنه باید سپاسگذار باشند.