جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند


راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور

امسال هم خیابان‌ها و معابر سطح کشور در 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضوری میلیونی و حماسه‌ای از جنس حضور میلیونی ملت ایران در صحنه‌های انقلاب اسلامی بود.

ملت ایران امروز آمدند تا با حضور پیام‌آفرین خود، مؤلفه‌های منطقی و قدرت نرم و گزینه‌های روی میز خود را به رخ دشمن به‌ویژه آمریکای جنایتکار کشانده و نشان دهند که در مسیر پیشرفت و تعالی، هیچگاه خسته نشده و همیشه آماده رزم در عرصه‌های مختلف جهادی و جبهه‌های جنگ نرم دشمن و مقاومت اقتصادی هستند.

مردم سراسر کشور امروز با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با نمایش وحدت و همبستگی ملی؛ وحدت، همدلی و عشق به آرمان‌ها و ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی را ترسیم کردند.

ملت انقلابی ایران امروز هماهنگ با یکدیگر در سراسر کشور با سردادن شعار‌هایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر آل‌سعود و داعش"، "حزب فقط حزب علی  رهبر فقط سید علی"، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، ولایت و مقام معظم رهبری بیعت کرده و با ندای "لبیک یا خامنه‌ای" خواب دشمنان را آشفته کردند.

مراسم باشکوه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان از دقایقی پیش با حضور گسترده مردم از چهارراه طالقانی آغاز و هم اکنون مردم ولایتمدار کرمان در حال حرکت به سمت نقطه پایانی مسیر راهپیمایی هستند.

راهپیمایان با در دست داشتن تصاویر امام خمینی‌(ره)، رهبر معظم انقلاب، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و همچنین تصاویر شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حمایت خود را از انقلاب و دست‌آوردهای آن نشان می‌دهند.

به گزارش تسنیم محل تجمع و پایان مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان میدان عاشورا بوده و قرار است علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم در جمع مردم کرمان سخنرانی کند.

راهپیمایان با سر دادن شعارهای "الله اکبر"، "22 بهمن‌ماه، یوم‌الله، یوم‌الله"، "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده" و "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست" خشم و انزجار خود را از سیستهای زورگویانه استکبار جهانی اعلام کردند.

به گزارش تسنیم، مراسم راهپیمایی 22 بهمن در استان کرمان، همزمان با شهر کرمان در 23 شهرستان، 67 شهر و 57 بخش در حال برگزاری است.

راهپیمایی 22 بهمن با طنین بانگ الله‌اکبر در دیار نخل و آفتاب آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم  از شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دقایقی پیش با طنین بانگ "الله‌اکبر" در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان، دیار نخل و آفتاب آغاز شد.

اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایت‌مدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان از دقایقی پیش در نقاط مختلف استان راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را با بانگ "الله‌اکبر" و "مرگ بر آمریکا" آغاز کردند.

مردم سنی و شیعه سیستان و بلوچستان متحد و یکصدا، همگام با سایر هموطنان بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی آمده‌اند تا با حضور با شکوه خود علاوه برگرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پاسخ یاوه‌گویی‌های دشمنان ایران اسلامی را کوبنده‌تر از همیشه بدهند.

هم‌اکنون راهپیمایی گسترده اقشار مختلف مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در بسیاری از نقاط استان آغاز شده و قرار است مردم 50 نقطه جمعیتی شهری و روستایی سطح استان با حضور در این راهپیمایی اقتدار ایران اسلامی را مقابل چشم جهانیان به نمایش بگذارند.

مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بار دیگر با سردادن شعارهای استکبارستیزانه، دفاع از مظلومان عالم و حمایت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب و دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته‌اند و حضوری وحدت‌آفرین را رقم زده‌اند.

مردم حتی در دورافتاده‌ترین نقاط مرزی سطح استان به میدان آمده‌اند تا نشان دهند همواره پای آرمان‌های انقلاب خواهند ایستاد و تلاش گسترده دشمنان ایران اسلامی نتوانسته ذره‌ای از عظم راسخ آنها در دفاع از جمهوری اسلامی کم کند.

مراسم بزرگداشت یوم‌الله 22 بهمن‌ماه در زاهدان از ساعت 8:30 صبح با اجتماع مردم در میدان آزادی آغاز شده و پس از اجرای برنامه توسط گروه‌های رزمی و اجرای سرود دانش‌آموزی، راهپیمایی اقشار مختلف مردم از میدان آزادی به سمت مصلی قدس در حال برگزاری است.

سخنران اصلی راهپیمایی 22 بهمن در زاهدان محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور است و برای دیگر نقاط استان نیز بیش از 50 سخنران در نظر گرفته شده که همه از چهره‌های شاخص استان هستند.

مراسم باشکوه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در استان لرستان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد راهپیمایی 22 بهمن‌ماه همزمان با سراسر کشور در استان لرستان  با حضور پرشور و گسترده مردم ولایتمدار و مؤمن این استان آغاز شد.

اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد، کودک و بزرگسال با حضور وصف‌ناپذیر در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه‌تر از سال‌های گذشته با آرمان‌های انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند؛ امروز همه آمده‌اند تا با حرکت با بصیرت خود کاخ ظلم و ستم استکبار را فرو ریزند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی پس از طی مسیرهای مختلف شهر خود را به میدان شهدا رسانده و با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعارهای ضد صهیونیستی حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خرم‌آباد در حال برگزاری است و مردم با مشت‌هایی گره‌ کرده و سردادن شعارهای ضد صهیونیستی به سمت میدان 22 بهمن درحرکت هستند و یک‌صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی(ره) رساتر از همیشه فریاد زده و تبعیت خویش را از مقام معظم رهبری اعلام می‌کنند.

همه آمده‌اند تا بار دیگر به دشمنان نظام اسلامی ثابت کنند که همواره درصحنه حضور دارند و باجان و دل، از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن پاسداری می‌کنند و با امام راحل بیعتی دوباره بسته و شور و شعور سیاسی خود را به رخ جهانیان بکشند.

راهپیمایی 22 بهمن در استان البرز آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، راهپیمایی 22 بهمن با حضور خیل عظیم مردم انقلابی و شهید پرور در مرکز استان البرز و به طور همزمان در 88 نقطه دیگر استان آغاز شد.

راهپیمایی روز 22 بهمن در کرج از 2 مسیر چهارراه امام خمینی(ره)، میدان کرج،‌ میدان شهدا، میدان سپاه، بلوار جمهوری اسلامی، میدان جمهوری اسلامی و مسیر دیگر از میان جاده، سه راه رجایی شهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری اسلامی به میدان جمهوری اسلامی ختم می‌شود.

در این راهپیمایی مردم با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر آل سعود" و "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود از استکبار جهانی و حمایت از انقلاب اسلامی و ولی‌فقیه را اعلام می‌کنند.

مردم در سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور گرم و پرشور خود در راهپیمایی اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشانند.

راهپیمایی به سبب برگزاری نماز جمعه در ساعت 11 با سخنرانی "محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و قرائت قطعنامه به پایان می‌رسد.

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر دارالعباده یزد آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مردم ولایتمدار یزد صبح امروز و همزمان با سایر نقاط ایران اسلامی، با حضور در مسیرهای تعیین شده، راهپیمایی 22 بهمن را با شعار مرگ بر آمریکا آغاز کردند.

پیش از شروع راهپیمایی، در بسیاری از نقاط یزد دعای سمات و دعای فرج امام زمان(عج) قرائت شد و مردم یزد پیش از خلق حماسه‌ای دیگر، معنویت خاصی به این حرکت بزرگ بخشیدند.

آغاز بخش مراسم راهپیمایی امروز مردم یزد، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بود و شرکت کنندگان در راهپیمایی با مشت‌های گره کرده یک صدا این شعارها را تکرار کردند.

مردم یزد امروز همصدا با سایر هموطنان خود با حضور و شعارهای کوبنده خود، پاسخی دندان شکن به جسارت‌های مستکبران عالم به ویژه ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌دهند.

مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن در اصفهان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مراسم سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 9:30 صبح امروز همزمان با سراسر کشور در اصفهان آغاز شد.

مردم انقلابی اصفهان از ساعات ابتدایی صبح امروز از مسیرهای 8 گانه راهپیمایی راهی میدان امام (ره) شدند تا ضمن گرامی‌داشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر حضور خود در صحنه‌های حراست از آرمان‌های این انقلاب را به نمایش بگذارند.

اقشار مختلف مردم با شعار همیشگی "مرگ بر آمریکا"  راهی میعادگاه یوم‌الله 22 بهمن در اصفهان شدند و با حضور باشکوه خود بر وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه تأکید کردند.

مردم اصفهان با حضور باشکوه خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و با شعار "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود از جنایت‌های استکبار جهانی را به دنیا نشان دادند.

همزمان با اصفهان، مردم سایر شهرستان‌های استان نیز از دقایقی پیش با حضور در خیابان‌ها و میادین اصلی شهر شکوه راهپیمایی 22 بهمن را به نمایش گذاشتند.

مردم ولایت‌مدار استان اصفهان در جای جای این استان در گردهمایی‌های عظیم حضور به هم رسانده‌اند تا صحنه دیگری از وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران را رقم بزنند.

آغاز راهپیمایی مردم علویان مازندران در یوم‌الله 22 بهمن

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مازندران، در سالروز یوم‌الله 22 بهمن و سی و هشتمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر عهدبندی با خون شهدای انقلاب اسلامی و میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) مردم دیار علویان آمدند.

آمدند بگویند که هر چه دشمن تحریم‌ها را فشرده‌تر کند، مشت‌ها آن‌ها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن محکم‌تر بالای سرشان قرار می‌دهند و بر سر دشمنان اسلام می‌کوبند.

آمدند شعارهای" مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر صهونیست"، " مرگ بر اسرائیل" را با فریاد رسا سر دادند تا اثبات کنند که همچنان مردم ایران اسلامی گفته بنیانگذار کبیرشان یعنی" نه شرقی، نه غربی، فقط استقلال آزادی" را با جان و دل گوش می‌دهند و مهم‌ترین اهداف پیشرو توسعه کشورشان قرار می‌دهند.

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مردم ولایتمدار و انقلابی آذربایجان شرقی در 21 شهرستان و بخش‌های استان همزمان با سراسر کشور در سی و هشتمین جشن مردمی 22 بهمن حاضر شدند و راهپیمایی را با شعارهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا آغاز کردند

بر اساس این گزارش، در تبریز هم راهپیمایان از مسیرهای 12 گانه حرکت خود را آغاز کردند و در پایان در مصلی اعظم امام خمینی  (ره) با حضور سخنران پایانی به قرائت قطعنامه پایانی خواهند پرداخت.

در مراسم امروز تبریز دریادار سیاری و وزیر نیرو حضور خواهند داشت که فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان راهپیمایی به سخنرانی می‌پردازد.

راهپیمایان در آغاز خلق حماسه‌ای دیگر، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سرداده و پشتیبانی خود از نظام و ولایت را یکصدا فریاد سر دادند.

مردم آذربایجان امروز همصدا با سایر هموطنان خود با حضور و شعارهای کوبنده خود، پاسخی دندان شکن به جسارت‌های مستکبران عالم به ویژه ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌دهند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان‌های 17 گانه آذربایجان‌غربی آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازارومیه، از دقایقی پیش این راهپیمایی در شهر اورمیه از میدان ولایت فقیه آغاز شده و پس از گذر از خیابان شهید محمد منتظری به طرف میدان دفاع مقدس و بلوار رسالت به مصلای بزرگ امام‌خمینی (ره) ختم می‌شود.

در پایان راهپیمایی امروز  آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران سخنرانی خواهد کرد.

هم اینک در شهرستان‌های 17گانه آذربایجان غربی مردم در مسیر ذیل مشغول راهپیمایی هستند.

در شهرستان نقده مردم از میدان شهدا راهپیمایی خود را آغاز کرده و پس از گذر از خیابان امام (ره) و بلوار شهید بهشتی مقابل فرمانداری تجمع می‌کنند در شهرستان چالدران هم راهپیمایی 22 بهمن از میدان صفوی آغاز شده و پس از گذر از خیابان امام و خیابان طالقانی در مزار شهدا پایان می‌یابد.

در شهرستان میاندوآب مردم از میدان شهرداری، خیابان پاسداران، خیابان شهدا، خیابان 11 شهریور و خیابان امام کرده و در مصلای امام خمینی (ره) گرد هم می‌آیند و در شهرستان ماکو نیز تجمع از مقابل اداره مخابرات آغاز شده و پس از گذر از بلوار امام روبه‌روی بانک انصار تجمع اصلی انجام می‌شود.

هم اینک مردم در شهرستان پیرانشهر در میدان جمهوری اسلامی، در شهرستان سلماس در مقابل شهرداری، در شهرستان مهاباد در فلکه شهرداری، در شهرستان بوکان در میدان فرمانداری، در شهرستان خوی در میدان مصلی، در شهرستان شاهین‌دژ، در فلکه شهرداری، در شهرستان سردشت مقابل مسجد جامع، در شهرستان پلدشت در میدان امام‌حسین(ع)، در شهرستان تکاب در میدان آزادی، در شهرستان چایپاره در بلوار انقلاب و در شهرستان اشنویه در چهارراه کارگر تجمع کرده‌اند.

راهپیمایی 22 بهمن در بام ایران آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مراسم سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 10:000 صبح امروز همزمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

مردم در بام ایران از ساعات اولیه صبح در مسیرهای از قبل مشخص شده برای راهپیمایی 22 بهمن مستقر شدند تا مردم و مسئولان این دیار حماسه‌ای دیگر به همراه مردم سراسر کشور رقم بزنند.

شعار "مرگ بر آمریکا" لحظه به لحظه با صداهای بلندتری در آسمان بام ایران می‌پیچد و مردم با بیان این شعار انزجار خود از جنایت‌های استکبار جهانی را به جهانیان نشان می‌دهند.

در دیگر شهرستان استان چهارمحال و بختیاری مردم با پلاکاردها و کاریکاتورهایی از دولت آمریکا اعلام انزجار کردند.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در سرزمین علم و ادب آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مراسم باشکوه و به‌یاد ماندنی یوم‌الله 22 بهمن در شهرستان بیرجند مرکز خراسان جنوبی دقایقی پیش با حضور مردم قدرشناس و همیشه در صحنه این شهرستان از میدان شهدا آغاز و تا میدان قدس  ادامه دارد.

مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان بیرجند و سایر شهرستان های استان خراسان جنوبی  از ابتدای آغازین صبح آدینه خود را برای مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن آماده کردند تا بار دیگر به ندای امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان کنند.

شرکت‌کنندگان در مسیرهای مختلف  راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

امروز مردم دیار علم وادب بار دیگر زن و مرد، پیر وچوان، کودک وخردسال به صحنه آمدند تا به دشمنان انقلاب اسلامی بگویند همچنان راه معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را ادامه می‌دهیم و نخواهیم گذاشت یک وجب از این خاک مقدس به پای دشمنان بیفتد.

راهپیمایی 22 بهمن در دیار قومس آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مردم جای‌جای استان سمنان امروز و همزمان با طلیعه سی‌ونهمین فجر انقلاب اسلامی در شهرها و روستاهای خود به خیابان‌های محل برگزاری راهپیمایی باشکوه 22 بهمن آمدند تا بار دیگر ثابت کنند که همواره در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی استوار و ثابت‌ قدم خواهند ماند.

راهپیمایی در شهرستان سمنان ساعت 10 صبح از میدان سعدی و مسیر خیابان سعدی به‌سوی میدان امام خمینی (ره) و خیابان آستانه جنب مصلای نماز جمعه آغاز شده است.

سمنانی‌ها با حضوری گسترده دراین مسیر راهپیمایی خود را آغاز کرده‌اند و با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خود جلوه‌ای دیگر از حماسه حضور خود را به نمایش گذاشته‌اند.

مردم شهر اخلاق امروز در مسیری که شهدای دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم این شهر تشییع می‌شود؛ در حال راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند تا بار دیگر پایبندی خود را به راه شهدا و امام شهدا به اثبات برسانند.

اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد، کودک و نوجوان، پیر و جوان و در همه اقشار صنفی در این راهپیمایی بزرگ و باشکوه حضور داشته و حمایت خود از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته‌اند.

پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و نیز مرگ بر آل‌سعود آنان حکایت از استکبارستیزی مردم استان سمنان مانند مردم دیگر نقاط میهن اسلامی ما (ایران) دارد.

شعارهایی در راستای محکوم‌کردن جنایت‌های تروریست‌های تکفیری  در کشورهای منطقه و گرامی داشتن یاد و نام شهدای والامقام مدافع حرم از جمعیت گسترده حاضر دراین راهپیمایی به گوش می‌رسد.

راهپیمایی 22 بهمن امسال در لاسجرد سرخه نیز از میدان شهید بهشتی به سمت امامزادگان سید رضا(ع) و سید علی‌اکبر(ع) و در بیابانک نیز ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از مسجد محله  به سمت مزار شهدای این روستا برگزار شده است.

مردم استان سمنان در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار، عزت و سربلندی را به نمایش گذاشتند و شاهرودی‌ها نیز ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز راهپیمایی 22 بهمن خود را از خیابان امام خمینی (ره) به‌سوی مصلی نماز جمعه آغاز کردند.

راهپیمایی مردم روستای جزن از ساعت 9 و 30 دقیقه از پایگاه بسیج به سمت سالن ورزشی این روستا برگزار شد و مردم شهر بسطام نیز ساعت 10 صبح امروز از امامزاده محمد (ع) این شهر به‌سوی مصلی نماز جمعه بسطام راهپیمایی کردند.

مجنی‌ها نیز امروز ساعت 10 از گلزار شهدا به سمت مسجد امام حسین (ع) راهپیمایی کرده و در جشن انقلاب اسلامی حضور یافته‌اند.

و اما مردم همیشه در صحنه دامغان نیز امروز از ساعت 10 صبح در مسیر برگزاری راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و از میدان شهدا به‌سوی میعادگاه نماز جمعه و مصلای امام خمینی(ره) این شهر در حال حرکت‌اند و البته امیریه‌ای‌ها در شهرستان دامغان هم ساعت 10 از مسجد جامع به‌سوی میدان شهدا در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حاضر شدند.

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در استان گلستان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، راهپیمایی مردم ولایتمدار و مؤمن استان گلستان آغاز شد، تا بار دیگر با حرکت بصیرت بخش خویش، کاخ ظلم و استکبار را فرو ریزند.

مردم مومن و انقلابی گلستان اعم از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی، روحانی و بازاری، نظامی و فرهنگی، ایثارگر و خانواده شهید، کارمند و کارگر بار دیگر به صحنه آمده‌اند تا با فریادهای استکبارستیز خود تجدیدعهد با آرمان‌های امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و منویات سلف صالحش رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند.

مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان گلستان، همگام با سراسر کشور امروز به خیابان‌ها آمده‌اند تا فریاد "الله اکبر"، "مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل" را فریاد زنند.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در همه شهرهای استان گلستان، از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد که در گرگان، مرکز استان، مردم، از مسیرها حرکت خود را آغاز کردند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال در 43 نقطه از شهرها و روستاهای استان گلستان برگزار می‌شود که در گرگران مرکز استان از دقایقی پیش از مسیر چهارراه میدان، میدان شهرداری، خیابان شهدا، چهارراه شهدا به سمت مصلی وحدت گرگان آغاز شده است.

سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در گرگان، محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه است.

همه اقشار مختلف مردم از جمله کارگران، کارمندان، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی، دانش آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی حضوری پرشور دارند.

مردم، جوانان، دانشجویان و پیر و جوان در این راهپیمایی حاضر هستند و با حمل پلاکاردهای مختلف، بیعت خود با نظام، امام و رهبری را به‌نمایش می‌گذارند.

سیل خروشان 22 بهمن در سرزمین کارون، کرخه، مارون و اروند به راه افتاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، دقایقی پیش موج‌های عظیم مردمی در شهرها و روستاهای مختلف استان خوزستان برای گرامیداشت سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی به راه افتاد.

شهرها و روستاهای استان خوزستان که از ساعات صبح شاهد حضور مردم ولایتمدار و علاقمند به انقلاب اسلامی و ایران اسلامی بود از ساعت 10 صبح راهپیمایی خود را در مسیرهای تعیین شده آغاز کردند.

در اهواز نیز راهپیمایی با تلاوت آیات قرآن مجید و سرود پرافتخار ملی آغاز شد و اقشار مختلف مردم با همراهی استاندار، نماینده ولی فقیه در خوزستان و سایر مسئولان و علما از میدان مولوی به سمت رودخانه خروشان کارون به راه افتادند.

بارش قطرات باران در شب گذشته و هوای لطیف امروز بر لطافت و زیبایی این روز در سراسر خوزستان افروده است.

به گزارش تسنیم، سردار سرلشکر رحیم صفوی سخنران پایانی راهپیمایی 22 بهمن در اهواز خواهد بود و در شهرستان‌ها نیز راهپیمایی با اقامه نماز جمعه در مصلاها و مساجد جامع به پایان می‌رسد.

آغاز راهپیمایی مردم "سرزمین آفتاب، زادگاه امام روح الله (ره)" در جشن پیروزی انقلاب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مراسم راهپیمایی 22 بهمن هم‌زمان با سراسر کشور در سالروز پیروزی انقلاب  اسلامی از دقایقی پیش در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی، زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز شد.

امروز زن و مرد، پیر و جوان همه و همه از "خمین" زادگاه امام امت(ره) تا پایتخت گل و گیاه ایران "محلات"، دیار فرهنگ و ادب "فراهان" تا سرزمین اندیشه و علم "تفرش"، کهن دیار تاریخ "آشتیان" تا سرزمین یاقوت‌های سرخ "ساوه" و شهر کار و تلاش "زرندیه"، از "کمیجان" و "خنداب" همیشه سبز تا سرزمین چشمه ها و سراب‌ "شازند" همه و همه شعارهای "مرگ بر امریکا" "مرگ بر اسرائیل" و "الله اکبر"، "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" را فریاد زدند.

حضور مردم در مراسم راهپیمایی اراک و دیگر شهرها باشکوه درحال برگزاری است و مردم استان مرکزی امروز مانند همیشه با حضور حماسی و بسیار شورانگیز خود نشان داده‌اند که همواره در حمایت از نظام هم دل و همراه هستند.

ملت انقلابی سرزمین افتاب، زادگاه امام امت(ره) با مشت‌های گره‌خورده انزجار و نفرت خود را از استکبار و طاغوتیان زمان اعلام کردند و به همه دنیا نشان دادند که انقلاب اسلامی ایران تا همیشه تاریخ جاودان می‌ماند و همچنان به پشتوانه مردم غیور و بابصیرت لرزه بر اندام مستکبران جهانی می اندازد.

امروز روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی حق بر باطل و تثبیت حقانیت ملت ایران بود که مردم هوشیار سرزمین افتاب نیز همگام با ملت ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده و این روز بزرگ ملت ایران را جشن گرفتند و با فریادی رسا بار دیگر حماسه‌ای ماندگار و غرورآفرین را رقم زدند.

شعارهای مردم استان مرکزی سرشار از تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل، ولایت و مقام معظم رهبری بود که حمایت خود را از نظام و ولایت اعلام کرده و با نداهای لبیک با رهبری خواب دشمنان را بار دیگر آشفته کردند

 

آدرس کوتاه :