جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

حفظ اسلام بزرگترین معروف است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حفظ اسلام بزرگترین معروف است

حفظ اسلام بزرگترین معروف است


کردستان

حفظ اسلام بزرگترین معروف است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی نهضت امام حسین (ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بود.

وی مهم‌ترین هدف امام حسین را احیای معروفات در جامعه عنوان کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر یعنی امر به همه خوبی‌ها و توصیه و ترویج کار‌های خوب و جلوگیر کردن از هر آنچه منکر است و این مهم به صلاح جامعه خواهد بود.
آیت الله حسینی شاهرودی افزود: وقتی امر به معروف و نهی از منکر برای نجات اسلام باشد همه باید در این راستا قیام کنند همانگونه که قیام عاشورانیز در همین راستا انجام گرفت.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم، تمامی برکات جامعه را منبعث از قیام عاشورای حسینی دانست و گفت: نیاز است که این مهم در جامعه بیان شود که تمامی برکات از قیام عاشوراست.
محمود الله مرادی با اشاره به برگزاری ۲۳۰ برنامه مختلف در هفته امر به معروف و نهی از منکر در کردستان، گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های ما در طول این هفته برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع سلامت اداری در جهت پاسخگویی مناسب، رعایت انضباط مالی و اداری با حضور اساتید استانی و دستگاه‌های نظارتی است.
الله مرادی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات دولت در استان کردستان، بر تکریم ارباب رجوع، رعایت صرفه جویی در مصرف انرژی و کمک به رضایتمندی مردم از نظام در ادارات تاکید کرد.
۲۰ الی ۲۶ شهریور، هفته اول محرم الحرام، به عنوان هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است.
آدرس کوتاه :