جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

حفظ آرامش و ثبات در جامعه از خطوط قرمز ما هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حفظ آرامش و ثبات در جامعه از خطوط قرمز ما هستند

حفظ آرامش و ثبات در جامعه از خطوط قرمز ما هستند


فرماندار دهگلان در جلسه توجیهی کاندیداهای شورا:

فرماندار دهگلان با تاکید بر اینکه کاندیداها وعده و وعید فراتر از توانمندیها ندهند، تصریح کرد: کاندیداها نباید با دادن وعده های غیر قابل تحقق، توقعات مردم را بالا ببرند.

یحیی نظری با بیان اینکه انتخابات بستری مناسب برای فرهنگ سازی است، خطاب به کاندیداها گفت: کاندیداها نباید هدفشان صرفا پیروزی در انتخابات باشد و باید در چارچوب قانون تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه انتخابات بستر مناسبی را برای فرهنگ سازی آماده کرده است، افزود: با توجه به فضای مناسب ایجاد شده، کاندیداها تلاش کنند تا اخلاق مداری و پایبندی به قوانین را نهادینه کنند و سرمایه اجتماعی را افزایش دهند.

وی با اشاره به فرصت باقیمانده تا انتخابات، خاطرنشان کرد: کاندیداها از بی قانونی، تخریب و بداخلاقی پرهیز کنند و تلاش کنند که قانون مداری را حتما در برنامه های خود قرار دهند.

نظری در ادامه به تبلیغات کاندیداها در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: تبلیغات در فضای مجازی یکی از بسترهای مناسبی است که در این دوره بیش از بقیه دوره ها فراهم است.

وی در ادامه با اعلام اینکه فعالیت کاندیداها در فضای مجازی از ناحیه کمیته امنیت انتخابات رصد خواهد شد، افزود: تا بحال با کاندیداهایی که زودتر از موعد مقرر اقدام به تبلیغات در فضای مجازی نموده اند با رفعت برخورد شده است و فقط در حد تذکر بوده است، اما لازم است که کاندیداها در زمان مقرر شروع به فعالیت کنند تا مجبور به برخورد نشویم.

وی همچنین تاکید کرد که کاندیداها در فضای مجازی از طرح مسائل قومی و مذهبی جدا" خودداری کنند.

یحیی نظری با بیان اینکه فضایی که در کشور هست، فضایی آرام و با ثبات است تصریح کرد: طرح این مسائل، آرامش و ثبات را در کشور از بین خواهد برد بنابراین این مسائل خط قرمز ما هستند.

نظری در پایان به مسئله حوزه آب اشاره کرد و گفت: کاندیداها از طرح مسائل حوزه آب که تصویب شورای امنیت است خودداری کنند، چرا که اینها نمی تواند در حوزه اختیارات شورای شهر باشد.

 

آدرس کوتاه :