سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور وزنه برداران کامیارانی در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور وزنه برداران کامیارانی در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان

حضور وزنه برداران کامیارانی در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان


رییس اداره ورزش و جوانان کامیاران خبرداد:

حضور وزنه برداران کامیارانی در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان

رضا باجلانی، با اشاره به اینکه نخستین مرحله از ارسال مدارک به کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری از 26 تیر آغاز می شود افزود: تیم های حاضر در لیگ برتر بزرگسالان تا 15 شهریور و تیم های حاضر در لیگ جوانان نیز تا 20 شهریور برای ارسال مدارک و تکمیل لیست نهایی نفرات خود مهلت دارند.
به گفته او تیم های حاضر در این دور از لیگ کشور شامل شرکت ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز مسجد سلیمان، ذوب آهن اصفهان، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی همدان، رعد پدافند تهران، ستارگان ساری و پدیده کامیاران هستند.
باجلانی با اشاره به اینکه تیم ذوب آهن اصفهان در لیگ جوانان شرکت ندارد افزود: لیگ جوانان با 8 تیم و لیگ برتر بزرگسالان با 9 تیم برگزار می شود.
وی در خصوص برنامه برگزاری این مسابقات اضافه کرد: مسابقات لیگ برتر بزرگسالان به صورت متمرکز در 5 هفته برگزار می شود که نخستین هفته آن روزهای 25 و 26 شهریور در اصفهان و به میزبانی باشگاه ذوب آهن اصفهان برگزار می شود.
او گفت: لیگ وزنه برداری جوانان هم در سه هفته برگزار می شود که نخستین هفته آن روزهای 7 و 8 مهر، به میزبانی باشگاه نیروی زمینی مشهد برگزار می شود.
کامیاران در 65 کیلومتری سنندج واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :