سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

حضور مردم در صحنه های انقلاب، موجب استحکام نظام می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور مردم در صحنه های انقلاب، موجب استحکام نظام می شود

حضور مردم در صحنه های انقلاب، موجب استحکام نظام می شود


جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کردستان؛

حضور مردم در صحنه های انقلاب، موجب استحکام نظام می شود

سرهنگ ابراهیم حسینی در جمع راهپیمایی کنندگان بیجار افزود: حضور مردم نظام جمهوری اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب را محکمتر و دشمن شکن تر کرده است.
به گفته حسینی مردم بیجار در زمان دفاع مقدس در قالب لشگرهای حمزه، سید الشهداء و صاحاب الزمان (عج) و اکنون نیز در راس خط دفاع فرهنگی استان بهترین سربازان دفاع از اسلام بودند.
وی اضافه کرد: لازمه حفظ دستاوردهای انقلاب و تدوام راه شهیدان و امام راحل داشتن روحیه انقلابی است و در دوره ای که دشمن جنگ اقتصادی را پیش گرفته است، همه باید با روحیه ایثارگرانه کشور را به استقلال اقتصادی برسانیم.
حسینی اقتصاد مقاومتی را تنها نسخه و راهکار دفاعی امروز برشمرود و افزود: انقلاب براساس مبانی دین اسلام و قرآن کریم تاکنون پیش رفته است و باید تمام برنامه نیز در این راستا تدوین شود.
راهپیمایی مردم انقلابی و همیشه در صحنه مردم شهرستان بیجار با وجود هوای نسبتا سرد، از مرد و زن تا نوجوان و جوان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران،دانش آموز و دانشجو، بازاری و کارمند، اقشار مختلف مردم و بسیاری از ورزشکاران با لباسهای مخصوص ورزشی در شهرهای بیجار، حسن آباد، پیرتاج، بابارشانی، توپ آغاج و دهستانهای جعفرآباد، خسروآباد، چشمه منتش نجف آباد و خوشمقام برگزار شد.
در ادامه آیین جشن پیروزی انقلاب تعدادی از نوجوانان و نونهالان به قرائت اشعار و دکلمه های انقلابی پرداختند و جوانان رزمی کار نیز اقدام به اجرای نمایشهای رزمی کردند.
از 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن جمهوری اسلامی تا 22 بهمن روز اعلام پیروزی انقلاب اسلامی به نام دهه فجر نامگذاری شده و مردم ایران اسلامی همه ساله در 22 بهمن با راهپیمایی در شهرهای مختلف این روز را جشن می گیرند.
شهر بیجارحدود 50 هزار نفر جمعیت دارد که در شرق استان کردستان واقع شده است.

آدرس کوتاه :