سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب همبستگی ملی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب همبستگی ملی می شود

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب همبستگی ملی می شود


نماینده ولی فقیه در کردستان گفت:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب همبستگی ملی می شود

آیت‌الله سید محمد حسینی‌شاهرودی افزود: حضور در راهپیمایی 22 بهمن در خطه کردستان برجستگی و پیام ویژه‌ای در همگرایی ملی به جهانیان دارد.
وی ضمن دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی باعث وحدت و نشان دهنده تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در مبارزه با ظلم و استکبار است.
وی گفت: اقشار مختلف مردم ایران اسلامی در حالی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن آماده می‌شوند که در سی‌وهشتمین سالروز پیروزی انقلاب برای ادامه و سربلندی انقلاب اعلام حضور می‌کنیم.
به گفته وی انقلاب اسلامی با دست خالی و در مقابل رژیمی 2 هزار و 500 ساله که آمریکای جنایتکار و ابرقدرت‌ها از آن حمایت می‌کردند به پیروزی رسید و اینها نشان از این است که انقلاب ما مورد عنایت و توجه خداوند است.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان همواره تلاش کرده‌اند که با ایجاد ناامنی، جنگ تحمیلی و تحریم‌های مختلف که از اول انقلاب آغاز شده، این انقلاب را سرنگون کنند اما تا کنون حضور مردم در صحنه های مختلف توطئه‌های آنان را خنثی کرده است.
آیت الله حسینی شاهرودی افزود: حضور باشکوه مردم ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن این پیام را دارد که همانند همیشه به نظام و انقلاب وفادار هستیم و پشتیبان ولایت فقیه خواهیم ماند.
استان کردستان با 29 هزار و 137 کیلومتر مربع طبق سرشماری سال 1390 دارای یک میلیون و 493 هزار نفر جمعیت است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :